Susipažinkite su naująja Pelene – kylančia britų žvaigžde Lily James

Lily James / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-26 18:30
Naujoje „Disney“ kompanijos kuriamoje pasakos apie Pelenę ekranizacijoje pagrindinis vaidmuo atiteko britų aktorei Lily James.

Šią savaitę „Disney“ kompanija paviešino pirmąją nuotrauką, kurioje Lily James yra persikūnijusi į Pelenę – nuotraukoje ji, vilkinti melsvą suknelę, joja ant žirgo.

Nuotrauką galite pamatyti paspaudę čia.

Iki šiol 24-erių Lily James labiausiai žinoma buvo dėl maištingosios ledi Rose MacClare vaidmens populiariame britų seriale „Dauntono abatija“ (org. „Downton Abbey“), kuris pelnė du „Auksinius gaublius“ ir devynias „Emmy“ statulėles.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Jeigu atvirai, jau vien tai, kad vaidinu „Dauntono abatijoje“, man yra tarsi pasakos persikėlimas į realybę, taigi persikūnyti į Pelenę atrodo absoliučiai nuostabu ir nerealu“, – gavusi Pelenės vaidmenį sakė Lily James.

Pelenės piktąją pamotę filme vaidins „Oskaro“ laureatė Cate Blanchett, krikštamotės vaidmuo atiteko dviem „Oskarams“ nominuotai Helenai Bonham Carter, o princą įkūnys iš serialo „Sostų karai“ (org. „Game of Thrones“) labiausiai žinomas aktorius Richardas Maddenas. Vieną iš Pelenės įseserių vaidins Lily James kolegė iš serialo „Dauntono abatija“ Sophie McShera, kitą įseserę vaidins Holliday Grainger.

Kennetho Branagho režisuojamas filmas „Cinderella“ kino teatrus pasieks 2015-ųjų kovą.

 

Žmonės.lt
Temos:
Pelenė Aktualu

Naujausi straipsniai