Susipažinkite su naujaisiais „Kinder Bueno“ veidais Lietuvoje

Konkurso „Tapk „Kinder Bueno“ veidu“ nugalėtojos Rūta ir Gintarė/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-11 13:12
Kiekvienas kažkada svajojome patirti ką nors stebuklingo – pasijusti žvaigžde, mėgautis publikos dėmesiu, regėti savo veidą žurnalų viršeliuose... Konkursas „Tapk „Kinder Bueno“ veidu“ pasiūlė galimybę patirti būtent tokį nepakartojamą nuotykį. Konkurso laimėtojos dalyvavo profesionalioje fotosesijoje ir jų veidai greitai taps pažįstami visiems!

Nuostabus konkursas ir širdį džiuginantys prizai

Konkursas „Tapk „Kinder Bueno“ veidu“ vyko kartu su taip pat pavadintu žaidimu, kuriame dalyvauti buvo galima nusipirkus „Kinder Bueno“ arba „Kinder Bueno White“ produktų ir užregistravus pirkimo kvito numerį. Kiekvieną savaitę 20 laimingųjų laimėdavo „Kinder Bueno“ rinkinius. Loterija vyko nuo 2019 m. vasario 25 d. iki 2019 m. kovo 31 d. Dalyvauti konkurse buvo šiek tiek sudėtingiau, kadangi dalyviai turėjo atsiųsti savo nuotrauką, kurioje jie pozuoja su „Kinder Bueno“ arba „Kinder Bueno White“, bei atlikti dar vieną užduotį – trumpai aprašyti, kodėl pasirinko būtent šį produktą.

Komisija atrinko dvi laimingąsias laimėtojas, kurioms atiteko pagrindinis prizas – profesionali fotosesija bei unikali galimybė tapti spaudos ir televizijos reklaminės kampanijos žvaigžde. Teisėjų nuomone, Rūtos ir Gintarės anketos buvo įspūdingiausios.

Susipažinkite su žavingosiomis konkurso nugalėtojomis

„Kinder Bueno“ pasirinkusi Rūta yra 23 metų amžiaus kosmetologė, svajojanti atidaryti savo grožio saloną Palangoje. Kadangi tai nebuvo pirmoji Rūtos fotosesija, ji jautėsi patogiai ir prieš kamerą nesivaržė.

„Aš esu „Kinder“ maniakė... Kas mane pažįsta, žino, kad kinderiai man yra kažkas nerealaus ir esu lengvai pamišusi. O skaniausias... Sunku pasakyti, kuris... Bet šiam kartui – „Kinder Bueno Classic“,savo pasirinkimą argumentavo Rūta.

Konkurso „Tapk „Kinder Bueno“ veidu“ nugalėtoja Rūta/Organizatorių nuotr.
Konkurso „Tapk „Kinder Bueno“ veidu“ nugalėtoja Rūta/Organizatorių nuotr.

Gintarei labiau patinka „Kinder Bueno White“. Jai – 20 metų, šiuo metu ji studijuoja Kaune, nors yra kilusi iš nedidelio Lietuvos miestelio. Fotosesijos metu su Gintare dirbti buvo lengva – ji nei kiek nedvejojo, pasitikėjo savimi ir buvo atvira.

Savo pasirinkimą Gintarė aiškina taip: „Mano mėgstamiausias „Bueno“ yra „Kinder Bueno White“, nes traški balto šokolado plutelė ir kakavos kamuoliukai tiesiog ištirpsta burnoje! Laimei, pakuotėje yra dvi „Bueno“ lazdelės, nes tokiu skoniu mėgautis norisi kuo ilgiau!“

Konkurso „Tapk „Kinder Bueno“ veidu“ nugalėtoja Gintarė/Organizatorių nuotr.
Konkurso „Tapk „Kinder Bueno“ veidu“ nugalėtoja Gintarė/Organizatorių nuotr.

Išsipildžiusi svajonė

Fotosesija vyko viename iš prabangiausių viešbučių Vilniaus centre. Tai buvo magiška ir nepakartojama patirtis – dailios, kruopščiai siuvinėtos interjero detalės, svaiginantis apšvietimas ir pritrenkiantys vaizdai... o viso to centre – šios dienos žvaigždės Gintarė ir Rūta. Fotosesijos metu jomis rūpinosi patyręs fotografas, profesionalios visažistės, plaukų meistrės ir stilistė. Taip pat buvo sukurti trumpi filmukai, kurie vėliau bus panaudoti TV reklamoje. Tokioje malonioje aplinkoje „Bueno“ fotosesijos laikas pralėkė kaip akimirka, o nugalėtojoms ir visai fotosesijos komandai dirbti kartu buvo vienas malonumas.

Temos:

Naujausi straipsniai