Susipažinkite su mergina, dėl kurios princas Williamas sulaukė nemalonumų

Sophie Taylor / ViDA Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ji tokia laisva, kad nesudėtinga bendrauti ir su Jungtinės Karalystės princu Williamu (34). Taip, ji fotografavosi pusnuogė, bet ar dėl to negali smagiai papietauti su poilsiautojais Šveicarijos kalnuose?

Australų modelis Sophie Taylor (24) šiomis dienomis sulaukė daug dėmesio po pietų kalnuose su karališkuoju asmeniu.

O princas Williamas sulaukė kritikos, nes savaitgalį praleido iškilmingas mišias, kuriose dalyvavo visa karališkoji šeima. Sosto įpėdinis su draugais Guy Pelly, Tom van Straubenzee ir James‘as Meade išvyko į Šveicarijos kurortą Verbier slidinėti. Negana to, pastebėtas šviesiaplaukės draugijoje.

Sophie Taylor su drauge, princu Williamu ir jo bičiuliais Šveicarijos kalnų restorane „La Vache“ / ViDA Press nuotr.

Garsusis susitikimas įvyko „La Vache“ restorane kalnuose, kur princas užsuko su savo draugais. Ten ir sutiko Sophie bei jos draugę. Draugija valgė, gėrė alų ir smagiai bendravo.

Mergina žiemos sezonui įsidarbino naktiniame klube „The Farinet“ Verbier kurorto centre. Kartu su ja kurorte - ir mylimasis Aaronas Goodfellow.

Šiame naktiniame klube užfiksuotas ir princas Williamas - čia susitiko visa dieną bendravusi kompanija. Kartu buvo ir Sophie draugas Aaronas.

Po savaitgalio išvykos princas pirmadienį grįžo namo.

Kai kas atkreipė dėmesį, kad rytą po karališko savaitgalio Sophie Taylor kurorto puslapyje „Verbier Lost and Found Facebook page“, kuriame pranešama apie pamestus daiktus, ji parašė, jog pametė savo telefoną.

Princas galbūt būtų buvęs atsargesnis, jei būtų žinojęs, kokioje atviroje fotosesijoje merginą įamžino fotografas Glenas Krohnas Balio saloje praėjusį lapkričio mėnesį.

Sophie Taylor su drauge, princu Williamu ir jo bičiuliais Šveicarijos kalnų restorane „La Vache“ / ViDA Press nuotr.

„Sophie yra puiki mergina, savimi pasitikinti, net neabejoju, kad ji puikiai jautėsi karališkoje kompanijoje, nors neteko girdėti, kad iki šiol tokioje jai būtų tekę atsidurti, - sakė merginą fotografavęs Glenas Krohnas. – Su ja gera dirbti, nes neturi jokių kompleksų, kai reikia apsinuoginti. Su ja iš viso labai smagu bendrauti“.

Anksčiau Sophie dirbo modelių agentūroje „Chadwick“, jos nuotraukų, kuriose ji įamžinta egzotiškose vietose, pilna socialinėje paskyroje. Pastaraisiais metais ji dirbdama modeliu keliavo po Jungtines Amerikos Valstijas, Azijos, Europos šalis.

Sophie Taylor atkreipė pasaulio dėmesį, kai susitiko kalnuose su princu Williamu (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau