Susipažinkite su Kristine Froseth – naujausia „Netflix“ aktore

Kristine Froseth
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-05 08:50
Dar visai neseniai kino sales paliko komedija-drama „Nevykėlė Sierra Burgess“, o jau netrukus kinuose pasirodys siaubo filmas „Pasala“ (orig. „Prey“) – nesvarbu ką mano konkurentai, pasaulinė filmų ir serialų transliavimo internetu kompanija „Netflix“ toliau populiarina paaugliams skirtą kino kategoriją, nes žiūrovai trokšta dar daugiau panašaus turinio.

Naujausia aktorė, pasirodanti šiuose projektuose ir pamažu vagianti kino gerbėjų dėmesį, yra Kristine Froseth, kuri siaubo filme „Pasala“ vaidina negyvenamoje saloje sutinkamą paslaptingą nepažįstamąją. Kas yra ši aktorė? Kokia jos biografija ir kur dar ji yra suvaidinusi? Skaitykite toliau ir sužinokite penkis pagrindinius faktus apie jaunąją aktorę Kristine Froseth.

1. Ji yra Norvegijos aktorė ir modelis

View this post on Instagram

@kat_in_nyc ?

A post shared by kristine_froseth (@kristine_froseth) on

21-erių metų K. Froseth gimė Norvegijoje, bet užaugo dalindama laiką tarp Norvegijos ir Naujojo Džersio (JAV).

„Tai toks keistas derinys... Mes keliaudavome pirmyn atgal dėl mano tėvo darbo. Šios vietovės buvo labai skirtingos. Kaip vaikui, man tikrai nepatiko, nes visą laiką tekdavo atsisveikinti su draugais.“ – atvirauja aktorė.

K. Froseth pirmą kartą buvo pastebėta Naujojo Džersio prekybos centre. Prieš pradėdama aktorystės karjerą, kelerius metus ji buvo modelis.

„Supratau, kad aktorystė yra kažkas, kas mane apsėdo, ir labai keista, kad tai galima daryti pragyvenimui. Mane labai žavi, kodėl žmonės yra tokie kokie yra, o vaidyba iš esmės leidžia nagrinėti žmogaus prigimtį, tarsi detektyvui. Aš iškart supratau, kad turiu tapti aktorė.“ – prisimena Kristine Froseth apie meilę aktorystei jau po pirmosios atrankos.

2. Siaubo trileryje „Pasala“ ji pasirodys greta aktoriaus Logano Millerio.

Sekantys du K. Froseth filmai, visiškai atsitiktinai, yra siaubo filmai. Vienas iš jų, siaubo trileris „Pasala“, pasakoja apie 17-metį Tobį (akt. Logan Miller), kuris vykdydamas laukinės gamtos nuotykių programos iššūkį yra priverstas praleisti tris naktis negyvenamoje saloje.

Išlaipintas negyvenamos salos krante, vaikinas pasiruošia mėgautis gamtos teikiamais malonumais, tačiau jo planai greit sugriūva: miško tankmėje Tobis pastebi merginą. Apstulbęs, kad neva negyvenamoje saloje yra dar kažkas, jis ima sekti paslaptingą nepažįstamąją. Ėmęs bendrauti, Tobis sužino, kad maždaug jo amžiaus merginos vardas – Madlena (akt. K.Froseth) ir ji saloje gyvena jau daugybę metų.

Galiausiai Tobis supranta, kad ne viskas yra taip, kaip atrodo ir kartais gražiausios vietovės gali slėpti baisiausias paslaptis.

3. Jos pirmas pasirodymas kine buvo drama „Sukilėlis rugiuose“ kartu su Nicholas Hault bei Zoey Deutch

View this post on Instagram

⬇️⬆️ by @johnahudson (@yaelquint I see youu)

A post shared by kristine_froseth (@kristine_froseth) on

Dar visai neseniai K. Froseth atliko nedidelį vaidmenį biografinėje dramoje „Sukilėlis rugiuose“ (orig. „Rebel In the Rye“). Filmo premjera įvyko kino festivalyje „Sundance“ 2017-ųjų sausio 24 d., kur Kristine Froseth pasirodė kartu su aktoriais Nicholas Hoult, Zoey Deutch, Kevin Spacey bei Sarah Paulson.

K. Froseth užsitikrino šį vaidmenį ne ilgai po to, kai pradėjo vaikščioti į atrankas.

„Tai buvo svajonių pirmoji filmavimo aikštelė.“ – sako ji. „Aš negalėjau patikėti ir buvau taip nustebusi išvydusi kaip yra kuriami filmai. Priešais jus yra kamera, o už jos bent 50 žmonių ir vyksta tiek visko daug, bet aktoriai išlieka susitelkę ir drausmingi.“

„Turiu tam tiek daug pagarbos... Dirbant modelio darbą, jūs turite tiksliai žinoti savo kūno poziciją ir žiūrėti į fotoaparatą – tai buvo vienas iš mano didžiausių iššūkių, kai pradėjau vaidinti, kad negalima žiūrėti į kamerą. Prireikė šiek tiek laiko, kol išmokau ignoruoti kamerą ir atrasti save vaidmenyje.“ – prisimena K. Froseth.

4. Šiuo metu ji gyvena Niujorke ir socialiniame tinkle „Instagram“

Šiomis dienomis Kristine Froseth gyvena Brukline, Niujorke, bet daug laiko praleidžia internete. Socialiniame tinkle „Instagram“ jaunąja aktorę seka 136 tūkst. gerbėjų, ir šis skaičius kasdien tik didėja.

5. Jos pirmasis vaidmuo buvo grupės „The Weeknd“ muzikiniame klipe

Daugeliui muzikos, ypač grupės „The Weeknd“, gerbėjų K. Froseth gali pasirodyti kažkur matyta – jos pirmas vaidmuo buvo 2016 m. dainos „False Alarm“ muzikiniame vaizdo įraše.

Po to ji pasirodė trumpametražiniame filme „Unfounded“, po kurio sekė vaidmuo televizijos seriale „Junior“.

Temos:

Kinas

Naujausi straipsniai