Susipažinkite: prancūzai į „Euroviziją“ siunčia buvusį „Vaikų balso“ dalyvį

Bilalas Hassani/„Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-26 10:09
Po to, kai LRT tiesioginės transliacijos metu šeštadienį Lietuvai atstovauti „Eurovizijoje“ buvo išrinktas Jurijus Veklenko su daina „Run With The Lions“, siūlome susipažinti ir su kitais šiame konkurse dalyvausiančiais atlikėjais. Pristatome Pracūzijai pergalę bandysiantį Bilalą Hassani.

19 metų Bilalas Hassani jau seniai pažįstamas Prancūzijos televizijos žiūrovams. 2015 metais jaunuolis dalyvavo „Vaikų balse“. Tuomet per akląsias perklausas Bilalas atliko ne ką kitą, o Conchitos Wurst dainą „Rise Like a Phoenix“.


Prancūzijoje Bilalas žinomas ne tik dėl šio fakto savo karjeroje. Po televizjos jis nepaleido savo sėkmės paukštės ir ėmė kurti vaizdo turinį „Youtube“ kanale, netrukus vaikinas buvo pripažintas kaip vienas ikoniškiausių LGBT jaunimo narių Prancūzijoje. Bilalo sąskaitoje – pusė milijono sekėjų „Instagram“ tinkle.

Šiais metais Tel Avive B. Hassani pasirodys su kūriniu „Roi“ („Karalius“), kurį parašė jis pats su praėjusiais metais Prancūzijai atstovavusia muzikos grupe „Madame Monsieur“. 

Per nacionalinės atrankos finalą Bilalas pasirodė su šokėjais, o jam už nugaros ėjo kadrai iš  namų vaizdo įrašų kolekcijos – įsimintiniausios mažosios žvaigždės akimirkos. 

Naujausi straipsniai