Susipažinkite: Diane von Fürstenberg anūkė, princesė Talita

Talita von Furstenberg / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-11 14:40
Diane von Fürstenberg – sėkminga verslininkė, dizainerė, kurios stilius ir asmenybė įkvepia daugybę moterų. Šalia jos mados renginiuose vis dažniau galima išvysti aštuoniolikmetę Talitą – Diane anūkę.

Talita palaiko močiutę su jos „DvF“ mados namais susijusiuose mados ir socialiniuose renginiuose. Diane yra ta moteris, kuri prieš keletą dešimtmečių „išrado“ sujuosiamas sukneles – jos šiemet vėl labai populiarios.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Talitos tėtis – princas Alexanderis von Fürstenbergas. Talita iš tėčio pusės turi vokiškų Fürstenbergų ir itališkų Agnelli šeimų šaknų. O jos kitas senelis, mamos Alexandros tėtis, yra milijardierius Robertas Warrenas Milleris. Pasikapstę giliau, karališkų šaknų atrastume ir iš Talitos motinos giminės.

Talita gimė ir gyvena JAV. Mergina įdomi ne tik kaip titulų ir turtų paveldėtoja – ji turi savo stilių, dirba modeliu, yra atlikusi praktiką „Teen Vogue“ ir politikės Hillary Clinton prezidentinėje kampanijoje. Pozavo „Teen Vogue“ ir „Tatler“ žurnalams, įvairioms interneto svetainėms.

Tiek peržiūrėję mūsų albumą, tiek panaršę jos instagramo paskyrą išvysite, kad Talita rengiasi kaip jauna, bet jau subrendusi moteris, jos stilius atrodo tarsi be pastangų (tuo paprastai garsėja prancūzės). Ji derina naujausias tendencijas su klasika; rengiasi moteriškai, glamūriškai, bet mėgsta į derinį įnešti kokio nors prieskonio.

On tuesdays I wear pink

A post shared by Talita Von Furstenberg???? (@talitavon) on

Talita bendrauja su buvusio supermodelio Cindy Crawford dukra Kaia Gerber ir, kaip galima sužinoti iš instagramo, turi širdies draugą. Atostogas leidžia Graikijai priklausančiose salose arba... mados savaitėse.

Rudenį pradės studijuoti Džordžtauno universitete, Vašingtone.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai