Susipažinkite: Caros Delevingne antrininkė Line Brems

Line Brems „Space Style Concept“ reklamoje / ©Instagram/lineobrems nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-17 17:24
Jos dirba tą patį darbą, abi turi šviesius ilgus plaukus ir tuos labai vešlius tamsius antakius, kurie tapo Caros Delevingne vizitine kortele. Jaunoji danė Line Brems, kuriai žiemą sukako aštuoniolika, vadinama kylančia podiumų žvaigžde.

Šiemet demonstruoti naujų kolekcijų ją pakvietė „Fendi“,  „Missoni“, „Louis Vuitton“, „Iris Van Herpen“, „Giambattista Valli“, „Tommy Hilfiher“ ir kiti garsūs madų namai. Line bendradarbiauja su žinomomis modelių agentūromis „Model 1“, „Elite Model Management“, „Hollywood Model Management“.

 

@louisvuitton

A photo posted by Line Brems (@lineobrems) on

„Manau, aš atrodau kaip aš, o Cara – kaip Cara. Vis dėlto, man malonu, kad žmonės įžvelgia mudviejų panašumą. Kuri mergina nebūtų pamaloninta? Cara – nuostabi“, – sako Line.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Victoria's Secret“ reklaminėje kampanijoje pasirodė visi 10 naujųjų angelų

Modelių ieškantys agentai ją pastebėjo viename festivalyje jos gimtajame mieste.  „Juokaujate?“ – išpūtė akis mergina, kai vienas iš jų paklausė, ar  Line yra galvojusi apie tokį darbą. Štai taip prasidėjo jos kol kas labai sėkminga karjera.

Tarp labiausiai šiemet įsiminusių madų šou, kuriuose teko dalyvauti, modelis mini „Maison Margiela“, „Diesel“, „Louis Vuitton“. „Bet jei turėčiau išrinkti vienus mados namus, pasirinkčiau „Tommy Hilfiger“. Šou vyko futbolo stadione ir buvo puikus! Juolab, dalyvavau „Tommy Hilfiger“ džinsinių modelių reklaminėje kampanijoje,“ – sakė aštuoniolikmetė danė.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kurios merginos, demonstruojančios madas, ją įkvepia? „Ryškios asmenybės, visada ištikimos sau. Nebūtinai garsios. Pernai Vokietijoje susipažinau su Eilika Meckbach. Ji nėra labai žinoma, bet ji – puikus modelis ir nuostabus žmogus. Ji visada pasirengusi padėti, Eilikos požiūris į kitus modelius labai pozityvus, esu ja sužavėta!“.

Paklausta apie tai, iš ko paveldėjo savo antakius ir kaip juos prižiūri, Line paaiškino, kad kalti tėčio genai. „Mano gimdytojai – visiška priešingybė: mama – labai šviesi, o tėtis – tamsių vešlių plaukų savininkas. Savo antakiams nedarau nieko ypatingo, leidžiu jiems būti tokiems, kokie yra, tik retkarčiais išpešu vieną kitą „paklydusį“ plaukelį.“

 

@newlookfashion Make Up by @naokoscintu #besttream

A photo posted by Line Brems (@lineobrems) on

Line jau patyrė, kad egzistuoja ne tik šviesioji modelių darbo pusė. Daug darbo – vargas kojoms. „Mano kojos nėra labai laimingos... Bet sunkiausia darbo dalis – laiku ateiti į daugybę modelių atrankų“. Mergina juokauja, kad bėgimas į „kastingus“ – geriausia mankšta. O saldžiausia nuodėmė – visą dieną neišlįsti iš pižamos ir valgyti itališkus ledus.

 

Done working now selfie and Then home

A photo posted by Line Brems (@lineobrems) on

Elaima.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama