Susiliejo krepšinio žvaigždės – susituokė Giedrė Paugaitė ir Arnas Labuckas

Giedrės Paugaitės ir Arno Labucko vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-17 16:03
Saulėtą šeštadienio popietę Kačerginės Šv. Onos koplytėleje (Kauno raj.) meilę ir ištikimybę vienas kitam prisiekė garsūs krepšininkai Giedrė Paugaitė (26) ir Arnas Labuckas (29).

Pora susižadėjo prieš beveik metus atostogaudama Paryžiuje. Apie sprendimą tuoktis sužadėtiniai tuomet pranešė socialiniuose tinkluose.

Sunkiojo krašto puolėjos pozicijoje rungtyniaujančios G.Paugaitės pasiekimų sąrašas gana platus. Pirmą reikšmingą titulą ji iškovojo 2006 metais Europos merginų krepšinio U-16 čempionate su komanda užėmusi trečiąją vietą. Tais pačiais metais sportininkė tapo Lietuvos Moterų krepšinio lygos 1 vietos laimėtoja. 2008 m. Europos merginų krepšinio U-18 čempionate ir 2010 bei 2011 m. Lietuvos Moterų krepšinio lygos čempionate, o 2015 m. Baltarusijos čempionate ji taip pat pasipuošė aukso medaliu.

Į Kačerginės bažnyčią mėlynu kostiumu apsivilkęs jaunikis atvyko gerokai anksčiau prieš ceremoniją – iki jos lkus maždaug 40 minučių. A. Labucką lydėjo artimieji ir geriausi draugai, tarp kurių buvo ir krepšinio pasaulio atstovų. Į jaukią ir šiltą ceremoniją, kuriai vadovavo Zapyškio klebonas – kunigas Juozas Fakėjavas, atvyko ir prieš metus susituokęs krepšininkas Martynas Gecevičius su žmona Lina. Pastarojo sportininko brolis Marijus Gecevičius ir ir jo žmona, krepšininkė Eglė Šulčiūtė tapo ypatingosios šventės liudininkais.

Nuotakos svečiai laukė išsirikiavę bažnyčios prieigose. Vėliau jie buvo pakviesti jaunųjų laukti viduje.

G. Paugaitė, neversdama mylimojo nerimauti, kartu su savo brangiausiais artimaisiais į tuoktuvių vietą atvyko laiku. Iki altoriaus ją palydėjo tėtis, o iki bažnyčios durų nuometą padėjo panešti mama. G. Paugaitė vilkėjo „Inži“ dizainerių kurtą suknelę.

Prieš pat apeigas kunigas J. Fakėjavas „instruktavo“ susirinkusiuosius, kaip reikėtų elgtis ceremonijos metu.

„Išjunkite mobiliųjų telefonų garsą, nes jei kalbi įsijatęs ir kažkas suskamba, sutrinka ir pamokslą pradedi iš naujo. Taip galime ir dvi valandas užtrukti. Ir... nekramtykite gumos“, – šie kunigo pamokymai sukėlė šypsenas daugeliui svečių.

Pora nusprendė pasikeisti geltono ir balto aukso žiedais. Nuotakos žiedelis kiek skirias nuo jaunojo – jis puoštas deimantukais.

Nuo šiol Giedrė bus žinoma nebe Paugaitės, o Labuckienės pavarde.

Pora į povestuvinę kelionę išvyksta šį pirmadienį. Poilsiui jie psirinko svajonių šalį – Ameriką, į kurią norėjo seniai nuvykti.

Giedrė ir Arnas pažįstami daug metų. Jie vienas kitą žinojo kaip sportininkai. Bendrauti artimiau krepšininkai pradėjo prieš trejus metus.

Vestuvių puotai jaunieji pasirinko Birštoną, kur iškilmes iškėlė viename iš SPA paslaugomis garsėjančių viešbučių.

G.Paugaitė kitą sezoną atstovaus Lenkijos „Wisla“ krepšinio komandą, o A. Labucko karjeros klausimas šiuo metu sprendžiamas.

„Arba įsikursiu kur arčiau žmonos, arba liksiu Rygoje, kur žaidžiau pastarąjį sezoną“, - svarstė krepšininkas.

“Jaučiamės emocionaliai”, - po ceremonijos žiniasklaidai sakė nuotaka.

“Mes su Giedre esame emocionalūs. Kaip galima jaustis tokią dieną?, - su šypsena išrinktajai pritarė per priesaiką kaip ir ji susigraudinęs jaunikis, - Ir ašarų buvo… Bet, manau, kad tai dienai jausmai prideda tik grožio ir tikrumo”.

Giedrė ir Arnas susipažino kai tuo metu “Ozo” vidurinės mokyklos auklėtinei buvo 15 metų. Jis, kartu su draugais, stebėjo tarpmokyklines varžybas ir jau tuomet nesuabejojo, kad Giedrė bus gera krepšininkė.

“Paskui ji žaidė rinktinėje. Dažnai Giedrę matydavau rungtyniaujančią. Bet abu tuomet nesitikėjome, jog likimas mus suves į porą”, - pasakojo A. Labuckas.

Tačiau, susipažinę ir pasikalbėję sporto klube prieš tris metus, jie nebeišsiskyrė.

Pirmus du draugystės metus Giedrė rungtyniavo Minske. Prienuose, o vėliau Panevėžį rungtyniavusį Arną ir mylimąją tuomet skyrė maždaug 200 kilometrų atstumas.

„Tai važinėdavome vienas pas kitą. O pernai abu rungtyniavome Rygoje. Tai buvo tarsi ženklas, kad mums viskas prieš akis ir viskas bus laimingai. Metus laiko turėjome galimybę nuolat būti kartu“, - sakė A. Labuckas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai