Susigrąžinti mylimąjį norinti moteris pasiryžo keisti gyvenimą

TV Pagalba / Laidos kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-21 14:24
Alina kreipėsi į „TV pagalbos“ narę Gerdą Žemaitę su labai romantišku prašymu – padėti susigrąžinti mylimą vyrą. „Moteris nori sugrįžti į savo buvusio gyvenimo draugo namus“, – pasakojo Gerda.

Nuvykus susitikti su Alina, gelbėtojos laukė staigmena. „Įsivaizduokite, aš atvykstu ir girdžiu, kad moteris yra ne viena. Alina tuo metu barėsi su kitu vyru. Neseniai amžiną meilę prisiekinėjusi Rolandui, ji dabar laiką leidžia su Valdu!“ – stebėjosi Gerda.

„Aš labai noriu sugrįžti pas Rolandą, nes su Valdu aš prapulsiu. Jis mane tempia į dugną“, – verkdama guodėsi Alina.

Paskatinta Gerdos, Alina ryžtasi keisti savo gyvenimą čia ir dabar. „Aš noriu, kad Valdas išeitų iš mano namų. Tegul jis nešdinasi ir negrįžta“, – sakė moteris.

Tačiau toks sprendimas nejuokais įpykdė naująjį namų šeimininką Valdą. „Kas ji per moteris? Vieną dieną sako, kad ateičiau, o kitą jau mane varo? Ji skundžiasi visiems, kad aš ją skriaudžiu, o iš tiesų tai ji pati ne kartą griuvo ir susižeidė“, – savo sugyventinę koneveikė Valdas.

Po ilgų rietenų, įpykęs vyriškis visgi apleido Alinos namus. Tačiau tada Gerdos laukė antra, bene sudėtingiausia, užduoties dalis – padėti jausmuose pasiklydusiais moteriai susigrąžinti buvusį gyvenimo draugą.

„Aš labai tikiuosi, kad Rolandas yra kantrus vyras ir šiandien jis priims Aliną“, – sakė Gerda. Tačiau nuvykus pas Rolandą, moterų laukė didžiulis nusivylimas. Supratęs, kad Alina yra išgėrusi, vyras atsisakė priimti ją į savo namus tol, kol ji išsiblaivys. „Aš jai neabejingas, man rūpi jos gyvenimas. Bet būti girtos moters aukle aš negaliu. Jei ji užsikoduos nuo gėrimo, tada viskas bus kitaip“, – rėžė Rolandas.

„Tam, kad mylimas vyras priimtų Aliną į savo namus, moters laukia nelengvas etapas. Ji turi gydytis priklausomybę. Tikiuosi, Alinai nepritrūks ryžto keisti savo gyvenimą“, – sakė Gerda. Ar pasiseks Alinai susigrąžinti mylimąjį, o svarbiausia – pakeisti savo gyvenimą? Sužinosite jau šiandien laidoje „TV pagalba“ 16.30 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai