Susigėdusi Laisva atsiprašo dėl savo priešiško elgesio su Irena Starošaite: „Kokia aš durnė“

Laisva ir Irena Starošaitė laidoje „Aš galiu“ / Adfoto nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-05 12:21
Ekstremalių išbandymų šou „Aš galiu!“ jau persirito į antrąją pusę, o jo dalyviai žiūrovams jau padovanojo ne vieną įspūdingą ar net jų pačių sveikatai pavojingą pasirodymą. Natūralu, kad įtampa ir nuovargis daro savo, o kai dalyviai vis atidžiau skaičiuoja savo balus ir kuria pergalės strategijas, kartais prieš prasižiodami jie ne visada spėja pagalvoti apie pasekmes.

Būtent taip pasijuto atlikėja Donata Gutauskienė-Laisva: sekmadienį negavusi norimo iššūkio, ji vėliau ypač priešiškai elgėsi ir su viena iš projekto lyderių Irena Starošaite. Praėjusį sekmadienį I.Starošaitė sau į porą pasirinko būtent Laisvą, o per savaitę atlikėjos turi paruošti šokius su sparčiai modernėjančia miesto transporto priemone – riedžiais.

Laisvos ši užduotis visai nesužavėjo, ir ji atvirai demonstravo nepasitenkinimą tokiu I.Starošaitės pasirinkimu. „Pirmą kartą laidoje aš mačiau tokią Laisvą“, – vėliau kalbėjo nustebusi I.Starošaitė. „Nei per televizorių tavęs tokios nemačiau, nei dainuojant, o tu Radžiui irgi kada nors taip rodei savo kaprizus?“, – klausė ji Laisvos.

Adfoto nuotr.
Adfoto nuotr.

Pati Laisva pripažino, kad po filmavimo pajuto gėdą dėl savo elgesio su projekto lydere. „Aš paskui žiauriai užsiparinau, nes grįžau namo ir galvoju – na tikrai, kaip kokia durnė aš ten...“, – kalbėjo atlikėja.

Laisvos antipatija šokiams gerai žinoma visiems projekto dalyviams ir žiūrovams, todėl natūralu, kad kovoje dėl kiekvieno taško ji tikėjosi patogesnės užduoties.

„Suprantat, Irena pasirinko užduotį, ir aš jai rodau – tik ne mane, tik ne mane! Ir ji, man atrodo, mirktelėjo akį, atseit, kad čia viskas normaliai. Tada aš jau sėdžiu rami, prakaitą nusivalius, ir staiga skelbia – Laisva! Ir tada man pramušė toks kvailas 6-ių metų vaiko kaprizas, toks – blemba, nenoriu! O po to galvoju – siaubas, čia gi Irena, o aš tokia vargšė durnelė atėjau ir dar rodau principus kažkokius taip nemandagiai“, – savo audringą reakciją aiškino Laisva.

Adfoto nuotr.
Adfoto nuotr.
Adfoto nuotr.
Adfoto nuotr.

Merginų santykių kulminacija buvo pasiekta vos kelios minutės iki jų pasirodymo – Laisva staiga pajuto stiprius skrandžio spazmus, ir tai dar labiau padidino jos pesimizmą. Dėl tokio partnerės požiūrio visuomet gerą nuotaiką spinduliuojanti I.Starošaitė prieš pat filmavimą net šluostėsi ašaras.

„Aš atsiprašau Irenos, nes esu visiška varna, ir man reikėtų dažniau prikąsti liežuvį. Visų repeticijų metu daug keikiausi, raukiausi, sakiau, kaip nekenčiu šokti, nekečiu Irenos, nekenčiu visko. Tikrai už tai atsiprašau“, – po pasirodymo prieš kameras kalbėjo Laisva.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai