Sušalę Vilniaus Kaziuko mugės dalyviai gavo dovanų

Kaziuko mugės akimirkos / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-02 16:18
    Šiandien sostinėje startavo laukiamiausia kasmetinė pavasario mugė – Vilniaus Kaziukas. Į centrines miesto gatves suplūdo keli tūkstančiai prekybininkų, pasiryžusių tris dienas džiuginti lankytojus išskirtiniais gaminiais. Visgi minusine temperatūra ir sniegu pasitikęs savaitgalis atnešė ir galvos skausmą, kurį sumažinti pasiryžo vienas didžiausių Lietuvoje komercinių bankų ,,Swedbank’’. Drauge su mugių organizavimo įmone ,,Festivus.lt’’ įgyvendinamas projektas mugininkams įteikė naudingas dovanas.

Swedbank ir Festivus.lt mugės metu išdalino ne tik 2000 kruopščiai pagamintų prekybininkams aktualių kalendorių, bet ir įteikė išmaniąsias pirštines.

Rankas šildančios ir tuo pačiu metu leidžiančios laisvai naudotis aparatais, kuriuose įmontuotas liečiamas ekranas, pirštinės tapo išsigelbėjimu prekybininkams.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Šiandien itin populiarius išmaniuosius kortelių skaitytuvus įsigiję prekybininkai užuot skaičiavę grąžą ar spausdinę čekius, gali be jokio vargo derinti atsiskaitymus išmaniuoju telefonu ar planšete, o kad šaltis nekeltų papildomo vargo – tam pagamintos ir specialios pirštinės.

Jau prieš keletą savaičių dėl didelio minusinio šuolio diskusijas kėlę gamintojai sulaukė ir itin jiems aktualaus 2018 organizuojamų didžiausių mugių kalendoriaus, kurį specialiai pagamino daugiausiai mugių Lietuvoje suorganizuojanti įmonė ,,Festivus.lt’’.

Naudingomis dovanomis prasidėjusi Vilniaus Kaziuko mugė sostinės centre tradiciškai vyks iki sekmadienio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai