Surengus tiesioginį balsavimą, „Eurovizijos“ namų konkurse pergalė atiteko „The Roop“

„Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo“ finalas./ Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-28 23:43
Kadangi šiais metais dėl koronaviruso pandemijos „Eurovizijos“ konkursas Nyderlanduose neįvyko, prieš keletą savaičių jo gerbėjai buvo pakviesti išrinkti šių metų favoritą balsuojant tiesiogiai internete. Nugalėtojais tapo „The Roop“!

Tinklalapis „ESCToday“, nuolatos informuojantis apie karščiausias „Eurovizijos“ naujienas, šiais metais ją atšaukus, nusprendė surengti „Eurovizijos“ namų konkursą. Visų šalių gyventojai buvo kviečiami atiduoti savo balsus už mėgstamiausią atlikėją ar grupę.

Geriausios metų dainos titulą laimėjo lietuviai „The Roop“.

Iš viso šiais metais dėl „Eurovizijos“ nugalėtojų vardo varžėsi 41 šalis. Šeštadienį, kovo 28 dieną, įvyko „Didysis finalas“, iš likusių (kiti atkrito po pirminių balsavimų internete) 26 šalių, nugalėtoja buvo pripažinta Lietuva.

„Panašu, jog Lietuva šiais metais būtų pirmą kartą laimėjusi konkursą. Daina dominavo nuo pirmosios balsavimo savaitės“, – skelbė konkursą namuose organizavęs tinklalapis.

Iš viso „The Roop“ surinko 10 tūkst. 800 balsų. Antrieji liko šveicarai su 3656 balsais, trečioji – Malta su 3140 balsų.

Naujausi straipsniai