Supermodelis Naomi Campbell turės savo realybės šou

Naomi Campbell / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-09 09:56
Juodoji pantera Naomi Campbell (44 m.) nusprendė parodyti pasauliui, kad ne vien Kardashianų šeimynėlė gali uždirbti iš savo gyvenimo – ji pati netrukus turės savo realybės šou.

Naujasis supermodelio realybės šou vadinsis „I Am Naomi Campbell“ ir pasakos apie kasdienį jos gyvenimą, kuris tikrai nėra nuobodus. Šou bus rodomas per „Yahoo! Style“.

„Ji tokia nenuspėjama ir spontaniška asmenybė, bet man labiausiai joje patinka tai, kad Naomi yra be galo juokinga, daug žmonių to nežino, – portalui „Fashionista“ sakė „Yahoo! Style“ redaktorė Joe Zee. – Jūs jau esate anksčiau matę ją per TV, ir ji visada būna tokia linksma ir žavi. Tiek daug skirtingų žmonių, su kuriais ji per gyvenimą yra susidūrusi, myli ją. Aną vakarą ji leido su Hillary Clinton, ir ji pažįsta Oprah, o Justinas Bieberis ją dievina. Pamaniau: „Kas daugiau be Naomi gali traukti tiek skirtingų žmonių?“

Realybės šou žanras pačiai Naomi Campbell nėra visiška naujiena – anksčiau ji teisėjavo naujų modelių ieškančiame šou „The Face“.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai