Supermodelis Naomi Campbell savo 45-ąjį gimtadienį atšventė Kanuose

Mary J.Blige, Leonardo DiCaprio ir Naomi Campbell / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-25 16:41
Supermodelis Naomi Campbell atšventė savo gimtadienį šeštadienį Kanuose kartu su Leonardo DiCaprio, Mary J.Blige ir kitomis garsenybėmis.

Naomi Campbell, kuriai gegužės 22-ąją suėjo 45-eri, ir jos gimtadienio šventėje dalyvavusios garsenybės, atvykusios į Kanus dalyvauti kino festivalyje, buvo pakviestos paplaukioti privačia jachta.

Ritmenbliuzo žvaigždė Mary J.Blige „Instagram“ paskelbė nuotrauką, kurioje ji įsiamžino su šventės kaltininke, o prie jos prirašė „Su gimimo diena, Naomi Campbell!! Ačiū, kad šią ypatingą dieną pasidalijai su mumis! Koks gražus vakarėlis! Myliu tave!!!“

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Vėliau Mary J.Blige pridėjo kitą savo ir Naomi Campbell nuotrauką, į kurią pateko ir gimtadienyje dalyvavęs aktorius Leonardo DiCaprio, ir parašė: „Vienas mano mėgtamiausių visų laikų aktorių Leonardo DiCaprio! Puikūs žmonės – puikus vakarėlis!“

Naomi Campbell gimtadienyje taip pat linksminosi aktorius Adrienas Brody, modeliai Kendall Jenner ir Gigi Hadid bei daugybė kitų.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai