Supermodelis Naomi Campbell grįžta į televizijos ekranus – ji vaidins naujame seriale

Naomi Campbell / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-30 10:01
Supermodelis Naomi Campbell atnaujina savo, kaip aktorės, karjerą ir vaidins būsimame Lee Danielso draminiame televizijos seriale „Empire“.

Britų gražuolė gavo svarbų vaidmenį šiame seriale, kurio viena pagrindinių temų bus hiphopas ir kuriame buvusią Terrence'o Howardo įkūnijamo repo įrašų studijos boso žmoną vaidins Taraji P.Henson.

N.Campbell vaidins Kamilą, užmezgusią aistringą romaną su galimu verslo imperijos paveldėtoju, pranešė „The Hollywood Reporter“.

N.Campbell vaidins Kamilą, užmezgusią aistringą romaną su galimu verslo imperijos paveldėtoju.

L.Danielsas, kuris su šiuo šou debiutuos kaip televizijos režisierius, sakė: „Naomi yra nuostabi aktorė. Nepakankamai įvertinta, mano manymu. Ji bus nuostabi kaip Kamila. Aš išties labai jaudinuosi, kad prie mūsų prisideda viena iš mano artimų draugų“.

N.Campbell savo pareiškime sakė: „Garbė sekti tokių aktorių kaip Halle Berry, Oprah, Gabourey Sidibe ir Mo'Nique pėdomis ir dirbti su Lee Danielsu. Laukiu, kol galėsiu prisidėti prie Lee ir šios nuostabios aktorių grupės filmavimo aikštelėje“.

„Empire“ JAV turi būti pradėtas rodyti kitų metų pradžioje.

Praėjusį kartą N.Campbell vaidino 2009 metais, indų dramoje „Karma ir Holi“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai