Supermodelis Kate Upton susilaukė pirmagimės: pasidalijo pirmąja mažylės fotografija

Modelis Kate Upton ir beisbolininkas Justinas Verlanderis / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-11 11:00
Modelis Kate Upton (26) su vyru Justinu Verlanderiu (35) susilaukė pirmagimės. Šia naujiena Kate pasidalijo savo socialinime tinkle „Instagram“.

Mažylė gimė trečiadienį (lapkričio 7-ąją), o laimingi tėvai atskleidė ir suteiktą vardą – Genevieva. Tai prancūziškas vardas, kuris vokiečių kalboje reiškia „šeimos moterį“. 

View this post on Instagram

Genevieve Upton Verlander ? 11.7.18

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Amžiną meilę savo išrinktajam – beisbolininkui Justinui Verlanderiui išraiškingų formų modelis bei aktorė Kate Upton prisiekė dar sausio mėnesį. Jau tada moteris pasakojo, kad nekantrauja susilaukti vaikų.

Džiugią žinią „Victoria‘s Secret“ angelas pranešė šeštadienį. Socialiniame tinkle gražuolė prie savo nuotraukos pridėjo grotažymę su užrašu #NėščiojiMajamyje.

View this post on Instagram

#PregnantinMiami @justinverlander ?❤️

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

Justinas Verlanderis ir Kate Upton susipažino 2011-aisiais, po trejų metų tapo pora, o susižadėjo 2016-ųjų gegužę, prieš pat beisbolo sezono pradžią – „paslaptis“ paaiškėjo, kai laiminga sužadėtinė tradiciniame Metropolitano muziejaus Kostiumo instituto pokylyje pasirodė mūvėdama įspūdingą juvelyrės Anitos Ko kurtą žiedą.

Kate Upton / „Sports Illustrated Swimsuit“ nuotr.
Kate Upton / „Sports Illustrated Swimsuit“ nuotr.

Svaiginantis Kate kelias į šlovę prasidėjo prieš septynerius metus, kai interneto svetainėje „YouTube“ buvo įkelta filmuota medžiaga, kaip ji šoka hiphopą per krepšinio klubo „Los Angeles Clippers“ rungtynių pertrauką.

Neilgai trukus neliko kone nė vieno prabangaus žurnalo viršelio, kurio nebūtų puošusi ši mergina, – Kate žavesiui neatsispyrė net mados biblija vadinami amerikietiškasis ir britiškasis „Vogue“. Galiausiai ji atsidūrė ir „Victoria’s Secret“ kataloge... Vienu įspūdingiausių Kate Upton pasiekimų vadinami jau trys žurnalo „The Sports Illustrated“ specialių maudymosi kostiumams skirtų numerių viršeliai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai