Supermodelis Kate Moss dėl netinkamo elgesio išlaipinta iš lėktuvo

Kate Moss / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-08 09:51
Britų supermodelis Kate Moss sekmadienį Londono oro uoste buvo išlaipinta iš lėktuvo dėl netinkamo elgesio, pranešė visuomeninis transliuotojas BBC.

Policija nenurodė išlaipinto asmens tapatybės, tačiau informavo, kad padėjo įgulai išlaipinti vieną keleivę, nes buvo pranešta, kad ji netinkamai elgiasi.

„Pareigūnai išlaipino keleivę iš lėktuvo“, – sakė Bedfordšyro policijos atstovas spaudai. – Dėl jos nebuvo pateikta jokių oficialių skundų ir ji nebuvo areštuota.“

Mažų sąnaudų oro linijų bendrovės „EasyJet“ lėktuvas į Londono Lutono oro uostą atskrido sekmadienio popietę iš Turkijos kurorto Bodrumo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„EasyJet“ atstovė spaudai patvirtino, kad „dėl vienos lėktuvo keleivės elgesio“ pareigūnai pasitiko atskridusį orlaivį.

Londone gimusi 41 metų Kate Moss, kuri modelio karjerą pradėjo būdama 14-os, tapo pasauline mados ikona. Ji dažnai puošia įtakingiausių mados žurnalų, tokių kaip „Vogue“, viršelius, ir pozuoja garsiausiems mados namams, įskaitant „Calvin Klein“ bei „Chanel“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai