Supermodelis Heidi Klum pripažįsta, kad jai vis dar nejauku vilkėti bikinį

Heidi Klum / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-18 15:18
Modelis ir televizijos žvaigždė Heidi Klum pripažįsta, kad vis dar nejaukiai jaučiasi paplūdimyje vilkėdama bikinį.

Pritrenkiančia figūra galinti pasigirti 42 metų vokietė prieš kurį laiką darbą ant podiumo iškeitė į moteriškų apatinių drabužių kūrimą. Šiuo metu Heidi kuria maudymosi kostiumėlių liniją, tačiau pripažįsta, kad kai tenka viešumoje rodyti savo kūną, kartais ją apima baimė.

„Vilkėti bikinį visuomet sunku, nes esi viešumoje, todėl visada yra šiek tiek nejauku, – sakė gražuolė ketvirtadienį per interviu britų televizijos pramoginei ryto laidai „Lorraine“. – Apatiniai drabužiai yra kas kita; tai labiau skirta sau. Tačiau būti paplūdimyje beveik nuogai yra kiek nejauku – kartais netgi ir man!“

Heidi išgarsėti mados pasaulyje padėjo darbas su žurnalu „Sports Illustrated“ ir prabangaus moteriško apatinio trikotažo gamintoja „Victoria's Secret“. Tačiau pačioje karjeros pradžioje jai taip pat nekart teko susidurti su nusivylimu.

Paklausta, kokį geriausią patarimą galėtų duoti modelio karjeros siekiančioms jaunoms merginoms, Heidi atsakė: „Niekada sau nemeluok. Galiausiai visgi turi pažvelgti į veidrodį ir būti patenkinta savimi. Kai pradėjau, visuomet buvo žmonių, turinčių savo nuomonę, kurie man sakė: „Turi būti lieknesnė, turi nusikirpti plaukus“.

„Ypač tada, kai pradėjau, 1992-aisiais, buvo paklausūs itin liekni modeliai, o aš buvau gana moteriškų formų, todėl galiausiai nusprendžiau: „Nedarysiu visų šitų dalykų. Arba patiksiu žmonėms tokia, kokia esu, arba ne. Todėl tiesiog nieko nekeičiau, ir tai galiausiai pasiteisino!“

 

Heidi pridūrė per daug metų išmokusi neimti giliai į širdį, kai nepavyksta gauti svajonių darbo ir tenka išgirsti neigiamą atsakymą. „Būtina suprasti, jog negalima to priimti asmeniškai“, – sakė ji.

Keturis vaikus auginanti manekenė mėgaujasi sėkme ir savo antrajame darbe – kurdama apatinius drabužius moterims, ir pripažįsta, kad didžiausią pasitenkinimą jai teikia galimybė kurti apatinius, padedančius išryškinti moters figūros privalumus.

„Darau tai jau metus, jie vadinasi „Heidi Klum Intimates“. Neseniai pradėjau kurti ir maudymosi kostiumėlius, kuriuos pristatysiu šią vasarą, – sakė ji. – Tai nepaprastai smagu – dievinu kurti. Iš tikrųjų stengiuosi kurti visoms moterims – bet kokios figūros ir bet kokio amžiaus. Man svarbiausia – patogumas, tai pagrindinis dalykas, o tuomet – nuostabus raštas“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai