Supermodelis Gisele Bundchen slapta pasidarė plastinių operacijų: į kliniką įsmuko vilkėdama burką

Supermodelis Gisele Bundchen į kliniką įsmuko vilkėdama burką / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-31 10:58
Supermodelis Gisele Bundchen (35 m.) tikėjosi tyliai pasitobulinti pas plastikos chirurgą vienoje Paryžiaus klinikoje, į kurią įsmuko vilkėdama musulmonišką drabužį burką, tačiau pasislėpti jai nepavyko. Maža to, brazilė sulaukė kritikos dėl to, kad musulmonams šventą drabužį vilkėjo „paikais ir gėdingais tikslais“.

Paparacai Gisele Bundchen ir jos jaunesnę seserį Rafaelą, vilkinčias burkas ir einančias į „Clinique du Parc Monceau“ kliniką Paryžiuje, nufotografavo liepos 15-ąją. Nors manekenė norėjo į kliniką įsmukti nepastebėta, bet tokia jos maskuotė sulaukė dar daugiau dėmesio ir net užrūstino musulmonus.

Paparacų nuotraukas, kuriose Gisele Bundcen vilkėdama burką įeina į kliniką, galite pamatyti ČIA.

Visų pirma, Prancūzijoje viešoje vietoje vilkėti burką uždrausta nuo 2010-ųjų. Taip pat pagal tradiciją musulmonėms draudžiama avėti atvirus batus, o Gisele Bundchen į kliniką atkeliavo atviromis basutėmis. Be to, garsiąją manekenę išdavė ir tai, kad į kliniką ją atvežė jos ilgametis vairuotojas, jau pažįstamas paparacams.

„Vogue“ viršelis
„Vogue“ viršelis

„New York Post“ žiniomis, Gisele Bundchen pas plastikos chirurgus pasitobulino krūtinę ir akių sritį, šios procedūros jai atsiėjo 11 tūkst. JAV dolerių (10 tūkst. eurų). Kitą dieną manekenės ir jos sesers atvyko paimti tas pats vairuotojas ir nuvežė jas į prabangų SPA kompleksą „Les Sources de Caudalie“, kur jos praleido penkias dienas. Po to Gisele Bundchen ir jos sesuo buvo pastebėtos oro uoste išskrendančios iš Paryžiaus, o manekenė su savimi turėjo tokią pačią kuprinę, kaip ir tą dieną, kai vilkėdama burką įėjo į kliniką.

Nevykusią Gisele Bundchen maskuotę sukritikavo ne vien musulmonai, bet ir jos gerbėjai. 

„Vogue“ viršelis
„Vogue“ viršelis

„Ji burką apsirengė ne dėl islamo, o tai yra labai blogai. Ji vilkėjo šventą drabužį turėdama netinkamą tikslą“, – piktinosi imamas Muhammad Abdullah Kamal Al-Azhari.

„Būti nufotografuotai su burka yra absurdiška!!! Ypač dėl to, kad Prancūzijoje draudžiama ją vilkėti!!!“ – piktinosi vienas interneto komentatorius. 

Kiti manekenės gerbėjai tik gūžčiojo pečiais nesuprasdami, dėl ko ji apskritai bandė slapstytis – juk pasidaryti plastinę operaciją nėra nieko gėdingo.

„Vogue“ viršelis
„Vogue“ viršelis
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai