Supermodelis Gisele Bundchen savo namus Los Andžele parduoda už 50 mln. JAV dolerių

Gisele Bundchen / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-20 17:04
Brazilų manekenė Gisele Bundchen (33 m.) su vyru amerikietiškojo futbolo žaidėju Tomu Brady (36 m.) nusprendė, kad vos pernai baigta įrenginėti prabangi vila Los Andžele jiems nebereikalinga, rašo „Huffington Post“.

Prašmatniame Los Andželo rajone Brentvude esančią vilą sutuoktiniai parduoda už įspūdingą 50 mln. JAV dolerių (apie 123 mln. Lt) sumą. Kaimynystėje gyvena veiksmo filmų žvaigždė Arnoldas Schwarzeneggeris ir manekenė Heidi Klum.

Namo nuotraukas galite pamatyti paspaudę ČIA.

Gisele Bundchen ir Tomas Brady sklypą Brentvude už 11 mln. JAV dolerių įsigijo 2008-aisiais, o namo statybos ir įrengimas užtruko apie penkerius metus. Namuose yra aštuoni miegamieji, prabangi virtuvė, biblioteka, sporto salė, baseinas.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

„Gisele ir aš kartu sudėjus turime aštuonias seseris, dar yra daug vaikų. Pastatėme šiuos namus kaip mūsų šeimos šventovę – vietą, kurioje galėtume mėgautis būdami visi kartu“, – praėjusiais metais yra sakęs Tomas Brady.

TMZ žiniomis, Gisele Bundchen ir Tomas Brady jau planuoja statytis kitą savo šeimos šventovę – šįkart toliau nuo Holivudo. Naujieji namai Bostone turėtų būti panašaus dydžio kaip ir dabar parduodami, juose bus penki miegamieji, keturi vonios kambariai, SPA, biblioteka, vyno rūsys, jogos studija. Šie namai turės tapti vienos iš turtingiausių pramogų pasaulio porų nuolatine gyvenamąja vieta.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai