Supermodelis Gigi Hadid ir dainininkas Zaynas Malikas taps tėvais

Gigi Hadid ir Zaynas Malikas/ SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-29 08:00
Netrukus supermodelio Gigi Hadid (25) ir dainininko, buvusio vaikinų grupės „One Direction“ nario, Zayno Maliko (27) šeima pagausės, praneša TMZ.

Džiugią naujieną, minėtam leidiniui patvirtino net keli artimi šaltiniai. Anot jų, Gigi jau dvidešimt savaičių nėščia, tačiau kūdikio lyties dar neatskleidžia. Abiejų būsimų tėvelių šeimos yra labai laimingos ir laukia mažylio.

 

 Gigi Hadid ir Zaynas Malikas/ Vida press nuotr.
Gigi Hadid ir Zaynas Malikas/ Vida press nuotr.

Apie norą pradėti šeimą Gigi prisipažino žurnalui i-D magazine. Pasiteiravus jos apie ateitį mados pasaulyje, Gigi teigė, kad „metai bėga ir vieną dieną ji norėtų pradėti kurti šeimą, todėl nežino, ar ateityje dar norės dirbti modeliu“.

„Man labai patinka kūrybinė mados pasaulio pusė. Ji man suteikia labai daug. Žmonės, su kuriais dirbu, daro mane labai laimingą ir aš džiaugiuosi galėdama būti jų apsupta. Tačiau kas žino? Gal netrukus pakeisiu specialybę ir tapsiu virėja“, – sakė ji. 

 

 Gigi Hadid ir Zaynas Malikas/ Vida press nuotr.
Gigi Hadid ir Zaynas Malikas/ Vida press nuotr.

G. Hadid ir Z. Malikas šiltus jausmus vienas kitam puoselėja nuo 2015-ųjų. Tiesa, poros santykiai buvo audringi – tai išsiskirdavo, tai jie vėl grįždavo vienas pas kitą. Pati G. Hadid apie savo nėštumą kol kas nėra viešai pranešusi. Praeitą savaitgalį supermodelis atšventė 25-ąjį gimtadienį ir pasidalijo jaukiomis šeimyninėmis akimirkomis iš šeimos namų Pensilvanijoje. 

View this post on Instagram

❣️🍰

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama