Supermodelio Heidi Klum sukurtą drabužių kolekciją jau matuojasi ir žinomos Lietuvos moterys

Ieva Mackevičienė, Indrė Morkūnienė, Gintarė Gurevičiūtė, a
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-10 14:02
„Mada turi būti smagi ir kiekvienas turi turėti galimybę leisti sau šį malonumą“, – sakė supermodelis Heidi Klum, kartu su prekybos tinklu „Lidl“ pristačiusi aukščiausios kokybės mados kolekciją, kuri, žadama, bus prieinama kiekvienam.

Madingais ir nebrangiais deriniais spėjo pasipuošti ir žinomos Lietuvos moterys: Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Karolina Meschino, Ieva Mackevičienė ir Gintarė Gurevičiūtė. Jos vieningai teigė, kad gražuolės Heidi Klum kūryba rado vietą jų spintoje.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Tai – ne aukštoji mada ne prabangos prekė, tačiau drabužiai, sukurti nuostabios asmenybės ir persmelkti jos stiliaus“, – rašė blizgiu mėlynu sijonu ir raštuota palaidine pasidabinusi Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino taip pat liko sužavėta supermodelio sukurta moteriškų drabužių kolekcija. „Esu tikrai maloniai nustebinta, tikrai nais drabužiai“, – rašė ji.

Ieva Mackevičienė, savo garderobą papildžiusi spalvingu megztiniu, teigė, kad neretai sulaukia klausimų, kur pirko vieną ar kitą derinį. Žinomos moters asmeninis stilius neretai tampa įkvėpimu ir jos sekėjoms.

Gintarė Gurevičiūtė rašė, kad stilingu „Lidl“ ir Heidu Klum kolekcijos modeliu jai pavyko sužavėti net Paryžiaus bohemą.

Tęstinumo naujai mados kampanijai suteiks „Lidl Fashion Week“. Tai ilgalaikis projektas, kurio pagrindu prekybos tinklas pristatys savo globalų madingos aprangos asortimentą. Mados savaitė kelis kartus per metus bus rengiama visose „Lidl“ parduotuvėse bei elektroninės prekybos platformose. Būtent šių išskirtinių savaičių laikotarpiu mažmeninės prekybos tinklas pristatys savo mados kolekcijas. Projektą pradeda Heidi Klum.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai