Supermadingų „Swedish House Mafia” įkūrėjas Steve'as Angello drebins Trakų pilį

Steve Angello / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-29 10:46
Svarbiausių šių metų muzikinių įvykių Lietuvoje, tarp kurių pirmieji „Red Hot Chili Peppers“ ir Lady Gaga koncertai, organizatoriai „BDG Music” bei populiariausias šokių muzikos klubas EXIT praneša apie dar vieną įspūdingą renginį. Rugpjūčio 24 d. išskirtinėje vietoje – Trakų pilyje – jie surengs šokių muzikos naktį – „Stebuklas”. Jau šiandien skelbiama pagrindinė už trijų mėnesių vyksiančio renginio žvaigždė. Pirmą kartą į Lietuvą atvyksta su tokiais hitais kaip „Leave the World Behind" ir „Save The World” pasaulio arenas valdančios grupės „Swedish House Mafia” įkūrėjas Steve'as Angello. Pirmieji bilietai į renginį kainuos 59 Lt.

Atrodo, mūsų šalyje jau spėjo sugroti visi svarbiausi didžėjai, tačiau „Swedish House Mafia” iki šiol vis aplenkdavo mūsų šalį, laukdama geriausios progos, dar geresnio pasiūlymo bei prabangiausios renginio erdvės. Vos 2009 m. pirmąjį singlą išleidusi iš trijų šokių muzikos žvaigždžių sudaryta grupė populiarėja dienomis. Bet tai neturėtų stebinti iš solinių karjerų puikiai pažįstamų Steve'o Angello, Sebastiano Ingrosso ir Axwello. Trejeto sėkmė buvo tarsi užprogramuota.

Treji metai – neįtikėtina sėkmė

Didžiausi ir svarbiausi šokių muzikos renginiai, neįtikėtini duetai su žvaigždėmis, nerealiai aukštos pozicijos singlų ir albumų topuose... Neatsitiktinai per dvejus metus „Swedish House Mafia” nariai surengė net 253 pasirodymus 15-oje valstybių. Dar šiek tiek įspūdingos statistikos: „Swedish House Mafia” oficialius vaizdo įrašus „Youtube” jau peržiūrėjo 62 milijonus kartų, „Facebook” tinke jie turi įspūdingą skaičių gerbėjų – net 3 milijonus.

Praėjusių metų rudenį paskelbtame populiariausių didžėjų šimtuke „Swedish House Mafia” užėmė kaip jiems labai žemą – 10 vietą, tačiau muzikos specialistai ir jų kolegos tiki, kad šiais metais populiarusis trejetas turėtų šokti smarkiai į viršų ir priartėti prie Davido Guetta, Tiesto, Armino Van Buureno bei Deadmau5. Dar vienas svarbus apdovanojimas – „Swedish House Mafia” praėjusiais metais laimėjo ir MTV statulėlę, kaip geriausia Švedijos grupė.

Bet už viską įspūdingiau skamba tai, kad „Swedish House Mafia” turi savo vardinį festivalį Majamyje – „Masquerade Hotel”, į kurį kasmet susirenka per 20 000 žmonių. Šiais metais Steve'o Angello, Sebastiano Ingrosso ir Axwello trijulė buvo viena pagrindinių JAV festivalio „Coachella” žvaigždžių. Jau netrukus „Swedish House Mafia” pasirodys ir festivalyje „Milton Keynes Bowl”, kur jiems plos net 60 000 žmonių minia.

Šokių muzikos himnų kūrėjai

„Swedish House Mafia” drąsiai galima vadinti populiariausių šokių muzikos himnų kūrėjais pastaraisiais metais. Šiek tiek istorijos. 2009-aisiais pasirodė pirmasis „Swedish House Mafia” singlas „Leave the World Behind". Nuo to viskas ir prasidėjo. Toliau daina – „One (Your name)”, kuri akimirksniu pasiekė pasaulinę šlovę ir užėmė 7 vietą Didžiosios Britanijos singlų tope. Iškalbinga, kad ji įrašyta kartu su vienu populiariausiu pasaulyje vokalistu ir prodiuseriu Pharrellu Williamsu. Netrukus pasirodė ir „Miami 2 Ibiza”, įrašytas kartu su šiandien labai madingu Tinie Tempah, kuris jau pasiekė net 4 vietą.

2011 metų pradžioje „Swedish House Mafia” išleido bene didžiausią savo hitą „Save The World”. Jis ne tik atsidūrė Britanijos topo dešimtuke, bet ir buvo grojamas visų svarbiausių pasaulio didžėjų visuose įmanomuose renginiuose. „Save The World” ilgai karaliavo ir lietuviškų radijo stočių eteriuose. Ruošdamiesi karštam vasaros sezonui, „Swedish House Mafia”  vos prieš mėnesį išleido naujausią singlą „Greyhound”. Jis dar tik pradėjo savo kelionę į viso pasaulio klausytojų ausis ir širdis.

Bilietų į šokių muzikos renginį „Stebuklas” su „Swedish House Mafia” įkūrėju Steve'u Angello gerbėjai galės įsigyti jau nuo gegužės 29 d. „Bilietų pasaulio” kasose ir interneto svetainėje www.ticketpro.lt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai