„Šuolio“ dalyviu tapęs bušido kovotojas Remigijus Morkevičius gailisi mušęs merginą

Remigijus Morkevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-01-19 16:51
2013 metų pavasarį Kauno senamiestyje žiauriai merginą sumušęs bušido pasaulio čempionas Remigijus Morkevičius netrukus sieks žiūrovų simpatijų TV3 laidoje „Šuolis”. Jis tapo vienu iš laidos dalyvių ir drauge su kitomis Lietuvos žvaigždėmis varžysis dėl geriausiojo vardo šokinėdamas nuo 3, 5 ir 7,5 metro aukščio bokšto bei tramplynų.
Augusto Četkausko (sportoakimirka.lt)
Augusto Četkausko (sportoakimirka.lt)

Dėl chuliganiško incidento sportininkui 2013 metų gruodį teismo sprendimu 8 mėnesius buvo apribota laisvė, jam teko susimokėti 520 litų baudą, taip pat padengti merginai skirtą 5 tūkst. litų neturtinę žalą.

R.Morkevičius prieš kelis mėnesius grįžo į ringą ir toliau treniruojasi. Tačiau ar vieta jam televizijoje? Kodėl žiūrovai turėtų balsuoti už tą, kuris gatvėje spyrė moteriai į veidą?

Pasak laidos „Šuolis“ prodiuserės Neringos Kavaliauskienės, R.Morkevičių pakviesti į laidą buvo nuspręsta dėl to, kad jis – savo srities profesionalas, bet to – „yra įdomus žiūrovui, o kai dalyvauja turnyruose – labiausiai iššaukia žiūrovų emocijas“.

„Taip, mes žinojome apie jo problemą. Buvome susitikę su jo treneriu, daug apie tai kalbėjome. Kalbėjome ir su Remigijumi, jis labai dėl gailisi tos situacijos, kuri įvyko ir labai stengiasi pakeisti savo gyvenimą ir būti visai kitoks. Tai jam kaip šansas būti geresniu ir keistis“, – Žmonės.lt sakė N.Kavaliauskienė.

Jos teigimu, treniruotėse R.Morkevičius elgiasi kaip disciplinuotas sportininkas, kuris klausia leidimo kiekvienam jo žingsniui. „Per pirmą susitikimą Remigijus dėkojo, kad mes jį pakvietėme ir klausė mūsų ar mes žinome apie jų praeitį. Jis užaugo gatvėje, jį užaugino močiutė, jo vaikystė nebuvo šviesi. Tai darė įtaką jo elgesiui, tačiau matau, kad žmogus nori būti kitoks“, – kalbėjo laidos prodiuserė.

Pats R.Morkevičius tikino esantis labai „užsidegęs“ noru dalyvauti „Šuolyje“. Tai ne pirmas kartas, kai jis sulaukia pasiūlymo dalyvauti TV projekte, dar seniau jis buvo kviestas šokti, tačiau ši mintis jo neviliojo. Kaip pats sako, būtų sutikęs nebent, jei kas būtų pasiūlęs šokti breiką arba dailųjį čiuožimą.

„Moterys šokiuose tai labai gražiai tuos užpakaliukus kraipo, tačiau vyrai... nelabai man patinka. Kai pakvietė į „Šuolį“ apsidžiaugiau. Aukščio nebijau, galvoju, gal kas ir pavyks“, – Žmonės.lt kalbėjo bušido kovotojas.

Treniruotis jam kol kas nesunku, fizinis krūvis negąsdina, daug sunkiau – psichologiškai. „Reikia perinstaliuoti savo windowsus“, – sakė R.Morkevičius. Sportininkas neslepia, pabėgti nuo praeities šešėlio nėra lengva. Jis pats su skaudžiomis klaidomis ir gyvenimo pamokomis jau susitaikė, tačiau baugščių kitų žvilgsnių ir replikų sulaukia iki šiol.

„Aš jau įpratęs, turiu imunitetą. Dabar jau net pats prieš bet kur eidamas pasiklausiu ar nepakenks laidos reitingams mano klaidos. Mane žmonės atsimena ne kaip sportininką, o kaip merginų mušiką. Tai paveikė mane, tačiau nežadu nustoti gyventi. Reikia galvoti apie ateitį. Žinoma, gailiuosi, nėra ką kaltinti, ten buvo mano poelgis. Tačiau laiko atgal jau neatsuksiu“, – sakė R.Morkevičius.

Augusto Četkausko (sportoakimirka.lt)
Augusto Četkausko (sportoakimirka.lt)
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai