Sūnų per Kalėdas pagimdžiusi Pink surengė šventę dukrai – vyresniosios sesers vakarėlį

Pink su vaikais / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ką tik sūnų pagimdžiusi dainininkė Pink savo pirmagimei, dukrai Willow Sage iškėlė „vyresniosios sesers vakarėlį“. Šitaip šeimyna atšventė antrojo mažylio atėjimą į pasaulį, rašo Usmagazine.com.

Jaukaus šeimyniško vakarėlio, kuris, panašu, buvo išties smagus, nuotrauka Pink pasidalijo savo „Instagram“ paskyroje.

Naujame kadre įsiamžino Pink, vyresnėlė Willow Sage ir gruodžio 26-ąją gimęs Jamesonas Moonas Hartas.

Nuotraukoje matyti, kad vakarėlyje netrūko nei šypsenų, nei balionų ir šokoladinio torto.

„Sveikinimai, vyresnioji sese“, – savo „Instagram“ paskyroje rašė Pink pažymėdama, kad vakarėlis surengtas būtent dukrai.

15min primena, kad sūnų Pink pagimdė per Kalėdas. Apie sūnaus gimimą ji pranešė savo „Instagram“ paskyroje: paskelbė naujagimio nuotrauką ir jo vardą – Jamesonas Moonas Hartas.

Šį vardą pora buvo sugalvojusi laukdamiesi pirmo vaiko, kol dar nežinojo, kad gims mergaitė. Per šitiek laiko Pink ir Carey Hartas nuomonės dėl gražiausio vardo berniukui nepakeitė ir sužinoję, kad turės sūnų, kito vardo jam ir nebeieškojo.

I love my baby daddy ????

A photo posted by P!NK (@pink) on

„Mano tėčio vardas yra Jamesas, o brolio – Jasonas. Mes abu su Carey esame airiai, Carey vidurinysis vardas yra Jasonas, ir mums patinka „Jameson“ viskis“, – dar laukdamasi pirmo vaiko 2010 metais yra sakiusi Pink.

Žinią, kad turės antrą vaiką, Pink sugebėjo nuslėpti kone visą nėštumą – yla iš maišo išlindo tik lapkričio mėnesį.

Jameson Moon Hart 12.26.16

A photo posted by P!NK (@pink) on

Pink ir jos vyras Carey Hartas drauge yra nuo 2001-ųjų. Pora buvo išsiskyrusi 2003-iaisiais, tačiau neilgai trukus vėl grįžo į vienas kito glėbį.

Pink pati pasipiršo savo vyrui 2005-aisiais, o dar po metų jiedu susituokė Kosta Rikoje. Tačiau geri santykiai laikėsi neilgai – 2008-aisiais pora vėl išsiskyrė, ketino ir nutraukti santuoką. Bet 2010-aisiais, prasidėjus skyrybų procesui, persigalvojo, o kitais metais susilaukė pirmagimės Willow, kuriai šiuo metu yra penkeri metai.

Skaitykite daugiau