Šunų nuodijimo istorija tęsiasi: renkami įrodymai tyrimui

Mindaugas Anusauskas ir jo augintinė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-11 17:00
Šią savaitę Vilniaus miesto gyventojus sukrėtė tragiškas poelgis. Vietoje, kurioje šalia Mindaugo ir Kauno gatvių gyvenantys žmonės vedžioja šunis buvo pabarstyta nuodų.

Poelgis nepraėjo be pasekmių – nunuodyti du šunys ir katinas. Mindaugo ir Kauno gatvių sankryžoje gyvenančio Mindaugo Anusausko augintinė Čilė – taip pat nukentėjo. Nors šuo dar yra gydomas, panašu, kad kalytei pavyko išgyventi.

Socialiniame tinkle „Facebook“ jis paliko įrašą, kuriame pasidalijo savo nuodyti bandyto augintinio istorija bei perspėjo vilniečius būti budriems.

„Istorijos tęsinys.
Dalinkitės, kad visi, o galbūt ir kaltininkas tai matytų!

Visą naktį Čilė buvo reanimuojama vet. klinikoje, jai tikrai buvo labai sunku Mažytei buvo suleista apie 15-ą skirtingų dozių vaistų, statyta ne viena lašelinė. Šiuo metu Čilės būklė yra labai sunki. Gydytojams leidus parsivežėm ją namo. Daug laiko ji praleidžia miegodama, kartais nubunda bando vaikščioti, bet nesėkmingai, inkščia, nevalingai tuštinasi Visą naktį ji bus stebima, o rytoj iš ryto vėl vežama į klinikas kur bus pakartotinai leidžiami vaistai ir statomos lašelinės – labai tikimės, kad jos organizmas išsivalys. Dėl situacijos kreipėmės į atitinkamas teisėsaugos institucijas, artimiausiu metu, bus daroma rastų tablečių ekspertizė ir bus bandoma nustatyti, kur ir kas galėjo šių medžiagų įsigyti. Per socialines erdves su manimi susisiekė dar vienas žmogus, kurio šunelis po identiškų simptomų mirė pakeliui į veterinarijos kliniką, vadinasi jau yra 2 mirę šuneliai – užuojauta jiems ir jų šeimininkams...Su jais susitarta ir bus taip pat teikiami pareiškimai teisėsaugos institucijos kuriant grupinį ieškinį. Taip pat bus peržiūrinėjama visų aplinkinių kamerų medžiaga. Darysime viską, kad išsaugotume jos gyvybę.
Jei yra žmonių mačiusių ar galinčių suteikti papildomos informacijos – Jus bet kuriuo paros metu galite į mane asmeniškai kreiptis mano telefonu (860673570) – užtikrinu, kad išlaikysime Jūsų anonimiškumą!

Begalinė padėka Greitoji Žirafa Klinikai ir jos personalui – esu Jums neįsivaizduojamai dėkingas!
Taip pat dėkoju visai žiniasklaidai – mums Jūsų reikia!
“, – socialiniame tinkle rašė Mindaugas.

Žmonės.lt susisiekus su Mindaugu jis patvirtino – policija pradėjo tyrimą, o pats vaikinas nusikaltimą padarius įtaria kaimyną.

„Žmonės po šio įvykio vangiai vedžioja šunis – jie bijo dėl augintinių gyvybės. Šiuo metu policija pradėjo tyrimą. Yra ir įtariamasis. Manau, kad tai kaimynystėje gyvenantis žmogus, tačiau kol nėra įrodyta – nenoriu per daug apie tai šnekėti. Tiesiog tikiuosi, kad tyrimas nenutrūks. Pas mus taip jau būna – įrodymų pilna, tačiau nepagautas – ne vagis. Taip, kaip šis žmogus pasielgė yra žemiau moralės normų. Aš jam linkiu teisybės“ , – kalbėjo Mindaugas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai