Sunku patikėti: Lana Del Rey karjeros pradžioje nė iš tolo nepriminė akį traukiančios viliokės

Lana Del Rey / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-20 08:29
Prieš 12 metų JAV atlikėjai Lanai del Rey tebuvo dvidešimt. Tada mergina į rankas griebė gitarą, išmoko keturis pagrindinius akordus ir žengė į įrašų studiją. Pasivadinusi May Jailer ji bandė įrašyti pirmąjį albumą ir rasti prodiuserį, kuris su ja dirbtų. Tuomet ji toli gražu nepriminė svajingą popmuziką kuriančios stiliaus ikonos.

Visame pasaulyje žinomos atlikėjos pirmieji įrašai oficialiai niekuomet nebuvo išleisti.

2007 metais būsimoji Lana Del Rey įrašė debiutinio albumo „No Kung Fu“ demo versiją bei sutiko Davidą Kahne. Prodiuserį, anksčiau dirbusį su grupe „Strokes“ ir „New Order“.

Savo sceninį slapyvardį moteris pakeitė į Lizzy Grant (tikrasis Lanos Del Rey vardas yra Elizabeth Grant –aut. past.) ir susitarė dėl pirmojo solinio albumo išleidimo. Tiesa, ne to, kuris ją vėliau išgarsino.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Išleidusi keletą plokštelių Lana Del Rey pakeitė savo stilių, pasirašė kontraktą su Interscope ir Polydor. Na, o visa kita, kaip teigia muzikos gurmanai, patenka į istoriją.

Kad ir kaip visi liaupsintų Lanos Del Rey išskirtinumą ir jos dainavimo stilių, tačiau prieš tampant žvaigžde, ji buvo visiškai kitokia.

Šviesūs plaukai dainininkę darė panašia į Marilyn Monroe, o balsas jos atliekamuose kūriniuose skambėjo ne taip sodriai bei svajingai.

Lana del Ray turi apytiksliai 200 dainų, kurios į oficialų muzos albumą taip niekuomet ir nesugulė.

Jos neoficialių dainų biblioteka yra kur kas didedesnė už tą, kurią pasaulis jau spėjo peržvelgti.

Garsi atlikėja kartą prisipažino: „Dainavau nuo septyniolikos metų, tačiau muzikos industrijai į tai buvo nusispjauti.“ Anot Lanos Del Rey, jos apsirengimo stilius ir dainavimo maniera visiškai nepasikeitė. Tačiau, ar tikrai?

Siūlome išgirsti vienas pirmųjų dainų, kurios taip ir neatsidūrė parduotuvių lentynose, bei įvertinti ankstesnį dainininkės įvaizdį.

May Jailer (Lana Del Rey) - Birds of a Feather:

Lizzy Grant (Lana Del Rey) - Yayo:

Lana Del Rey - Put Me In A Movie:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai