Sunkia vėžio forma sergantis „Simpsonų“ kūrėjas Samas Simonas dalija savo turtą labdaros organizacijoms

Samas Simonas / „All Over Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-29 14:36
Garsiojo animacinio serialo „Simpsonai“ (org. „The Simpsons“) kūrėjas Samas Simonas jau nebesitiki pasveikti nuo jį po truputį žudančio storosios žarnos vėžio. Tačiau kol dar yra gyvas, jis nori padaryti kuo įmanoma daugiau gerų darbų, tarp kurių – per ilgus metus uždirbtus milijonus atiduoti tiems, kam jų labiausiai reikia, rašo „People“.

58-erių Samas Simonas savo pinigus prieš mirtį dalija įvairioms labdaros organizacijoms. „Man malonu tai daryti. Nesijaučiu taip, tarsi tai būtų mano pareiga“, – „Hollywood Reporter“ sakė jis. Scenarijaus autoriui ir prodiuseriui daugiau nei 20 metų rodomi „Simsponai“ sukrovė milijoninį turtą, kurio jis pats teigė nesureikšminantis ir neskaičiuojantis. S.Simonas buvo du kartus vedęs, tačiau abi santuokos iširo. Vaikų jis neturi, o savo šeima, kaip pats teigė, yra visiškai pasirūpinęs.

Storosios žarnos vėžys jam buvo diagnozuotas šiais metais, jam buvo atlikta operacija, šiuo metu S.Simonui atliekamas chemoterapijos kursas. Gegužę medikai jam pranešė liūdną žinią – gyventi jam liko vos trys–šeši mėnesiai.

Su savo padėtimi susitaikęs S.Simonas siekia, kad už jo pinigus būtų ginamos gyvūnų teisės bei padedama badaujantiems žmonėms. Jis norėtų išnaikinti prastai prižiūrimus pakelės zoologijos sodus bei uždrausti gyvūnų išnaudojimą įvairiuose pasirodymuose ir medicininius eksperimentus su gyvūnais. Taip pat S.Simono iniciatyva buvo įsteigta šunų prieglauda Malibu.

S.Simonas kartu su Mattu Groeningu prieš 24-erius metus sukūrė populiarųjį ir vis dar gyvuojantį serialą „Simpsonai“. Scenarijaus autorius ir prodiuseris už savo darbą yra pelnęs net devynias „Emmy“ statulėles. Nors „Simpsonų“ S.Simonas nebekuria nuo 1993-iųjų metų, tačiau jis vis tiek yra laikomas šio serialo vykdomuoju prodiuseriu ir vis dar uždirba iš šio serialo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai