Suniokotas Živilės Miklytės butas: „Viską pavogė, išmėtė senamiestyje, namus išpurškė putomis“

Živilė Miklytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-09-13 18:33
Londone šiuo metu įsikūrusią žurnalistę, renginių organizatorę Živilę Miklytę pirmadienį pasiekė nemaloni žinia iš Vilniaus. Naktį į pirmadienį Vilniaus senamiestyje buvo suniokotas ir apvogtas jos butas, kurį nuomojosi iš režisieriaus Oskaro Koršunovo.

Šiuo metu Londone apsistojusi Ž.Miklytė Žmonės.lt pasakojo, kad apie vagystę sužinojo iš nepažįstamojo, kai šis parašė žinutę feisbuke, kad gatvėje rado besimėtančius jos asmens dokumentus. Galiausiai paaiškėjo, kad naktį į pirmadienį buvo suniokotas jos butas, pavogti brangūs daiktai, sienos išpurkštos skutimosi putomis, o nereikalingi daiktai išmėtyti po sostinės senamiestį.

„Dar dabar mano vaikystės nuotraukos turbūt mėtosi prie Rotušės“, – sakė Ž.Miklytė.

Jūratės Schoenherr nuotr.
Jūratės Schoenherr nuotr.

„Jeigu aš būčiau vagis, pasiimčiau visus daiktus ir bėgčiau. O jie nebėgo – viską išpurškė vyriškomis skutimosi putomis, kurių net neturiu ir nenaudoju, viską išdergė. Mano nuomone, nuo narkotikų apsvaigę žmonės įlindo ir padarė vakarėlį mano bute. Buriuodavosi parkelyje narkomanai ir jie turbūt pamatė, kad manęs du mėnesius nėra namie“, – Žmonės.lt pasakojo Ž.Miklytė.

Ž.Miklytė tvirtino, kad nuostoliai siekia ne vieną tūkstantį eurų. „Pavogtos rankinės, kompiuteriai, telefonai, raudonpadžiai batai, kvepalai... Šių daiktų jau nebeturiu. Nuostoliai siekia keliasdešimt tūkst. eurų“, – teigė ji.

Tačiau Živilei labiausiai gaila ne tų daiktų, kurie turi didelę materialinę vertę. „Pavogė ir mano vaikystės nuotraukas, TV laidoms filmuotą medžiagą kietajame diske, mano diplomus. Materialūs daiktai man nesvarbūs – kompiuterį galima nusipirkti, bet vaikystės nuotraukų taigi neatgausiu...“, – pasakojo Ž.Miklytė.

Tarpininkauti su policija šiuo metu Londone esančiai Živilei padėjo draugai. Tyrimo metu paaiškėjo, kad plėšikai į Ž.Miklytės butą įsilaužė pro langą: „Tyrėjai plušėjo septynias valandas vakar, sakė pro langą įlipo. Tačiau senamiestyje, pasirodo, jokių vaizdo stebėjimo kamerų nėra – tai nieks ir nepamatys, kas tuos daiktus po visą miestą išmėtė“, – piktinosi ji.

Londono Chelsea rajone gyvenanti Ž.Miklytė apsisprendė – į suniokotus namus nebegrįš. „Gal buvo ženklas, kad reikia čia likti. Negrįšiu ten jokiu būdu – nenoriu net žiūrėti, nes man tai per daug skaudu“, – Žmonės.lt pasakojo Ž.Miklytė.

Jūratės Schoenherr nuotr.
Jūratės Schoenherr nuotr.

Šia žinia Ž.Miklytė pasidalijo ir socialiniame tinkle bei sulaukė didelės draugų užuojautos ir palaikymo.

„Apvogė mano butą. Sostinės centre. Nebeturiu brangių rankinukų, kompiuterio, kvepalų, raudonpadžių aukštakulnių... Nieko, tai tik daiktai... Brangūs, per 13-ką metų užgyventi daiktai... Bet svarbiausia, kad vagys, degradai po visą miestą išnešiojo mano vaikystės nuotraukas, mano universitetų diplomus, TV laidoms filmuotas medžiagas iš Niujorko, Los Anželo, Korėjos, Jordanijos... daiktai nuo Arklių gatvės buvo nukloti iki Filharmonijos, In vino, Radissono. Sutartys, darbo pažymėjimai, gatvėse vietoj kilimo mano asmeniniai daiktai...

Policija atvykusi po 2 val pasakė, kad kameros Vilniaus gatvėse nelabai veikia... Ir visa tai nieko... Tik mano dviejų mėnesių rezidencija Londone, kiek „apsunko“, sužinojusi, kad mano mylimiausias butas senamiestyje buvo išdergtas, apipurkštas putomis, viskas išdaužyta ir sudraskytos vaikystes nuotraukos, dublio nebus. Tai nepakartojama... Kai nemiegojus parą išėjau į lauką Londone, parke susmukau... Pro ašaras nemačiau kelio, o atsistoti padėjo nepažįstami žmonės... Ir visa tai nieko tokio! Aš atsistojau ir ėjau toliau... Ačiū kas palaikėte! Tai brangiau už viską!

PRAŠYMAS Jeigu kas išgirsite, kur mano daiktai ir kas tai padarė prašau PM (naktis iš sekmadienio į pirmadienį).

O jeigu ne, žinokit: šiuo metu dirbu gigantiškoje piaro ir renginių organizavimo kompanijoje Londone, events assistent, po mažu planuoju savo renginius čia, lapkritį rengsiu didžiulį mados show Vilniuje, vis dar rašau straipsnius, filmuoju reportažus. Dirbu su deimantais, renginiais ir žurnalistika.

Į butą Vilniuje jau niekada negrįšiu.. Kriminalistų antspaudus ir mano sudraskytus daiktus sutvarkys kiti... O aš prieš savaitę pasirašiau kontraktą, išsinuomojau nauja butą Chelsea, geresnio rajono nerasi. Šiandien čia atėjau... Turėsiu kitus namus… reikia gyventi toliau.. Ačiū mama, kad pagimdei tokią stiprią, dar kartą su GIMTADIENIU!!!“, – rašė Ž.Miklytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai