Sūnaus susilaukusi Megan Fox nuo šiol vaidindama nebeapsinuogins

8 vieta – aktorė Megan Fox / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-08 15:00
Megan Fox (26) populiarumą pelnė savo puikia figūra ir seksualiu įvaizdžiu, tačiau, rodos, motinystė aktorę pakeitė. Ji pareiškė, kad daugiau kino ekranuose žiūrovai jos nebeišvys apsinuoginusios.

Tokį sprendimą „Transformerių“ žvaigždė priėmė pagalvojusi, ką teks patirti jos dviejų mėnesių amžiaus sūnui Noahui, kai šis pradės eiti į mokyklą.

„Kai turi vaiką, pasikeičia suvokimas apie perdėto seksualumo demonstravimą filmuose. Aš dabar atsakingiau rinksiuosi vaidmenis, nes galvoju apie tai, kaip mano sūnui reikės eiti į mokyklą, o draugai jam rodys nuotraukas, kuriose aš su bikiniu. Jam tikrai nebus malonu“, – M.Fox cituoja Mirror.co.uk.

Interviu aktorė taip pat atvirai papasakojo apie per nėštumą priaugtą svorį. „Aš priaugau tik 10 kilogramų, 4,5 kilogramo vis dar nenumečiau, tačiau nenoriu savęs kankinti, kad grįžčiau į prieš tai buvusias formas. Dabar mano prioritetai kiti. Aš per daug įsimylėjusi Noahą ir nenoriu būti be jo, tiesiog noriu būti namuose“, – apie ją pakeitusį motinystės džiaugsmą pasakojo Megan.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai