Sūnaus susilaukusi Edita Daniūtė: „Aš devintame danguje“

Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-31 20:07
Edita Daniūtė (36) netveria džiaugsmu: pirmadienį pagimdžiusi antrąjį vaiką – sūnų Romeo, šokėja Žmonės.lt sakė, kad viskas praėjo sklandžiai.

„Jaučiamės puikiai. Ūgis 51 centimetras, svoris 3400 gramų. Šiandien aplankė ir vyresnė sesutė, visi be galo, be krašto laimingi. Aš išvis devintame danguje, maitinu ir verkiu iš laimės. Dėkoju Dievui ir visatai, kad padovanojo man šiuos du mano turtus“, – Žmonės.lt apie savo vaikus sakė E.Daniūtė.

Šokėja pripažįsta, kad gimdymo metu teko šiek tiek pasikankinti: „Gimdymas praėjo sklandžiai, tik italai mamytėms labai gaili epidūro, teko pasikankinti, bet sūnus atpirko visas kančias.“

Žmonės.lt jau rašė, kad Edita antrą savo vaiką pagimdė pirmadienį. Berniuko Edita susilaukė su mylimuoju šokėju Mirko Gozzoli. Pora šiuo metu gyvena Italijoje.

Šis vaikas E.Daniūtei – antrasis. Su buvusiu vyru, advokatu Mindaugu Vasiliausku E.Daniūtė susilaukė dukros Evitos.

E.Daniūtė ir M.Vasiliauskas oficialiai išsiskyrė prieš metus. Apie naujus jausmus ketveriais metais vyresniam savo šokių partneriui Mirko Edita nėra linkusi daug pasakoti.

Nors gerbėjai galėjo įtarti, kad šokėjai – pora, džiugią naujieną E.Daniūtė patvirtino tik vasaros pabaigoje. Žinia, kad E.Daniūtė laukiasi, nuaidėjo gruodį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai