„Sun Francisco“ pristato eurovizinę dainą „Dream Again“: „Ji kurta ne konkursui, tad puikiai jam tiks“

„Sun Francisco“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-01-06 09:27
Šeimos pagausėjimo laukiantys alternatyvios pop muzikos dueto „Sun Francisco“ nariai Giedrė ir Maksas iki paskutinės minutės dvejojo, ar dalyvauti „Eurovizijos“ konkurse, tačiau didžiulis noras, tikėjimas savo daina ir vienas kito palaikymas nugalėjo. „Eurovizijai“ skirtą „Sun Francisco“ kūrinį „Dream Again“ nuo šiandien galima rasti visose muzikos pasiklausymo platformose.

„Kelias sekundes – tiek tetrunka gilus, visą kūną užpildantis palengvėjimo atodūsis po kokio nors sudėtingo laikotarpio. Tik tiek tęsiasi ta trumpa akimirka, kai suvoki, jog visas laikas nuo šiol priklauso tik tau ir tavo svajonėms. Dabar – nors ir į kalnus, kad ir į patį mėnulį! Vis dėlto kelios trapios sekundės gerokai per mažai tokiam nekasdieniam pasimėgavimui išjausti, tad šį potyrį savo dainoje mėginame ilginti bent iki trijų minučių“, – mintimis apie dainą dalijasi „Sun Francisco“ vokalistė Giedrė, įvairių tarptautinių ir respublikinių dainavimo konkursų laureatė, pirmojo „Lietuvos balso“ sezono antrosios vietos laimėtoja, pernai Vilniaus universitete sėkmingai apgynusi ir humanitarinių mokslų disertaciją.

Pop džiazo, neosoulo ir R&B žanrus jungianti daina „Dream Again“, kaip ir anksčiau dueto išleisti kūriniai bei visas būsimas debiutinis albumas, įrašyta bendradarbiaujant su Lietuvoje puikiai žinomu muzikos prodiuseriu Snorre Bergerudu.

Anot atlikėjų, daina nebuvo kurta specialiai „Eurovizijos“ konkursui, bet būtent dėl šios priežasties ji jam puikiai tinka.

„Tai minimalistinė, bet užburianti kompozicija, kurioje žaismingai dera gyvų instrumentų skambesys, džiazo klasikos ir populiariosios muzikos kūrinių citatos, asmeninės patirties atspindžiai bei, žinoma, sodrus ir įtaigus Giedrės vokalas. Kalbant apie dainos žinutę, „Dream Again“ yra muzikinis raginimas atsiriboti nuo visko, kas trukdo mums atsiskleisti, svajoti ir būti savimi“, – pasakoja antrasis „Sun Francisco“ narys Maksas, kuriantis dueto dainoms muziką bei vaizdo klipus, o anksčiau dirbęs muzikos apžvalgininku viename šalies naujienų portalų.

„Labai tikimės, kad mūsų melodija prasibraus į žiūrovų širdis ir ten pasiliks kiek ilgiau, pavyzdžiui, iki pat konkurso finalo Turine“, – šypsodamiesi garsiai svajoja „Sun Francisco“.

„Sun Francisco“ daina „Dream Again“:

Naujausi straipsniai