„Summerburst“ festivalio VIP palapinėje linksminosi ir Asta Valentaitė, ir Egidijus Dragūnas

Asta Valentaitė, Egidijus Dragūnas / „Summerburst“ akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vingio parke šeštadienį prasidėjęs šokių muzikos festivalis „Summerburst“ įgauna pagreitį. Vakarop virš scenos prasisklaidė visą dieną pliaupę debesys, čia su kiekviena minute vis daugėja elektroninės muzikos gerbėjų.

Renginio nepraleido ir būrys žinomų žmonių. Specialioje VIP palapinėje buvo galima sutikti ir Astą Valentaitę, į festivalį atvykusią drauge su bičiule Vaida Klizaite-Jasaitiene.

Savo akimis pamatyti garsiausių didžėjų pasirodymų atvyko ir modelis Simona Burbaitė, žurnalistas Edvardas Žičkus, kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius ir daugelis kitų.

Eleonora Sebrova ir Egidijus Dragūnas / „Summerburst“ nuotr.

Vėliau prie festivalio prisijungė ir dar daugiau žinomų veidų. Renginio nepraleido ir Egidijus Dragūnas, čia atvykęs su mylimąja Eleonora Sebrova.

Palapinėje taip pat buvo galima sutikti Mantą Katlerį ir Aistę Kabašinskaitę, Joną Nainį, Rolandą ir Ieva Mackevičius, Gediminą Žilinską ir Deimantę Kazėnaitę, Orijų Gasanovą, Moniką Šalčiūtę ir daugelį kitų.

„Summerburst“ festivalio VIP svečiai (34 nuotr.)
+28

Festivalis „Summerburst“ Vilniuje vyks visą savaitgalį. Čia susirinkusius šokdina pasaulinį pripažinimą pelnę didžėjai ir muzikos žvaigždės, tarp kurių – olandų žvaigždė Afrojack, garsusis švedų muzikos prodiuseris ir atlikėjas Alesso, daug kartų geriausiu elektroninės muzikos atlikėju pasaulyje išrinktas David Guetta, „Dimitri Vegas & Like Mike“, Kygo, Steve Angello ir daugelis kitų.

Smagiai nusiteikusių festivalininkų neišgąsdino ir nuo pat ryto pliaupiantis lietus – pasiklausyti populiarios šokių muzikos susirinko tūkstantinė minia žmonių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lietuje startavusi šokių muzikos fiesta „Summerburst“ neišgąsdino festivalininkų

Vingio parke startavo festivalis „Summerburst“ (87 nuotr.)
+81
Skaitykite daugiau