Sulieknėjusi Inga Norkutė-Žvinienė atskleidė, kokiomis priemonėmis puoselėja savo grožį

Inga Norkutė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-24 12:00
Daugiau nei prieš pusmetį drastiškai sulieknėjusiosžinomos aktorės Ingos Norkutės-Žvinienės išvaizda žiniasklaidoje aptarinėjama iki šiol. Itin pasikeitusi garsi moteris ryžosi dar patobulinti savo išvaizdą ir praverti grožio klinikos duris.

Šeštadienio rytą TV3 laidos„Grožio mėnuo“žiūrovai išvys aktorės išvaizdos pokyčius, kuriuos I. Norkutei-Žvinienei atliks profesionalūs grožio specialistai, sporto treneriai ir vizažistai.

„Mano investicijos iki šios dienos yra tik tokios, kad aš namuose kiaušinio baltymą su bananu išplaku ir pasitepu, agurkais, pavasarinėmis braškėmis puoselėju odą. Tai toks palaikymas, bet, manau, kad šiandienai pribrendo toks reikalas ir aš vis dėlto kreipsiuosi į profesionalus“, – apie savo kasdienius grožio ritualus pasakos I. Norkutė-Žvinienė.

Populiarių serialų aktorė tikinapinigų grožio priemonėms negailinti.

„Aš geriau kažko nesuvalgysiu daugiau, bet investuosiu į grožį. Ateina laikas, eina metai. Ačiū Dievui, kad genai geri, iš tėvelio paveldėjau. Mažai raukšlių ir gerai atrodau“, – paskutinėje laidoje juoksis garsi moteris.

I.Norkutei-Žvinieneigrožio klinikoje „Estetus“ buvo atliktas veido odos standinimas lazeriu, bendro raudonio ir išsiplėtusių kapiliarų šalinimas, suleistos botulino toksino injekcijos raukšlių lyginimui bei atlikta PRP procedūra, skirta plaukų slinkimui stabdyti ir naujų augimui skatinti.

„Daug kas galvoja, kad aktorės profesija labai lengva. Nuėjo Norkutė, pasimaivė, pažvengė. Va nueikite ir pažvenkite. Nueikite ir padarykite taip, kaip aš darau. Pasižiūrėsite. Dėstytojas mums jau pirmame kurse sakė: „Vaikai, nieko neturėsite. Nei namų, nei pilių, nei automobilių. Susitaikykite su tuo.“ Turiu viską: automobilį, butą, gyvenimą, esu žinoma, turiu mėgstamą darbą, dirbu teatre“, – šypsodamasi atviraus Inga.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai