Sulaukusi 102 metų mirė Kirko Douglaso žmona Anne Douglas

Kirkas Douglasas su sūnumi Michaelu ir žmona Anne / „Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-30 08:11
Mirė legendinės Holivudo žvaigždės Kirko Douglaso žmona ir aktoriaus Michaelo Douglaso pamotė Anne Douglas. Jai buvo 102 metai.

Anne Douglas ketvirtadienį mirė savo namuose Beverli Hilse, praneša „People“. Moteris mirė praėjus kiek daugiau nei metams po jos vyro, Kirko Douglaso mirties. Jie buvo susituokę 66 metus ir turėjo du bendrus sūnus – Peterį ir Ericą, kurie prisijungė prie dviejų ankstesnės santuokos Douglaso sūnų – Joelio ir Michaelo.

„Anne buvo daugiau nei pamotė ir niekada nebuvo bloga. Ji išaugino geriausias mūsų visų versijas, ypač mūsų tėvo. Jis niekada nebūtų pasiekęs karjeros be Anne palaikymo ir partnerystės. Catherine (red. pastaba Catherine Zeta-Jones) ir aš bei mūsų vaikai ją dievino. Ji visada bus mūsų širdyse“, – rašoma 76-erių metų aktoriaus Michaelo Douglaso pranešime.

Kirkas Douglasas su žmona Anne Douglas/ Vida Press nuotr.
Kirkas Douglasas su žmona Anne Douglas/ Vida Press nuotr.

„Mano tėvas niekada negalėjo išlaikyti paslapties. Anne buvo visai kitokia. Štai kodėl buvau toks sujaudintas, kai perskaičiau bendrą Kirko ir Anne knygą, kurioje ji pasakojo apie savo ankstyvąjį gyvenimą Vokietijoje, išgyventus karo metus, karjerą iki kol ji susitiko su mano tėvu. Ji taip pat įtraukė jų asmeninius susirašinėjimus, kurie man suteikė naujų įžvalgų apie jų piršlybas ir santuoką“, – pridūrė Michaelas.

Kirkas Douglasas pirmą kartą susipažino su Anne Duoglas (tuo metu dar prodiusere Anne Buydens) 1953 metais kurtame filme „Act of Love“. Tuo metu jie puoselėjo jausmus kitiem žmonėms – jis buvo slapta susižadėjęs su aktore Pier Angeli, o Anne saugumo sumetimais Antrojo pasaulinio karo metu buvo ištekėjusi už belgo.

Kirkas Douglasas su žmona Anne Douglas/ Vida Press nuotr.
Kirkas Douglasas su žmona Anne Douglas/ Vida Press nuotr.

Anne ir Kirkas Douglasai susituokė Las Vegase 1954 m., o 2004 m. surengė dar vieną ceremoniją per savo 50-metį.

Anne buvo filantropė ir dirbo „The Mark Taper Forum“ bei „Centre Theatre Group“ valdybose. Ji taip pat buvo viena iš penkių „Cedars-Sinai“ moterų vėžio tyrimų steigėjų ir Los Andžele misijoje įkūrė „Anne Douglas“ moterų centrą.

„Kai sužinojome apie ponios Anne Douglas, mylimos Kirko Douglaso našlės mirtį, pasidarė be galo liūdna. Douglasų šeima aktyviai dalyvavo Los Andželo misijos pastangose atkurti mūsų miesto benamių gyvenimą“, – užuojautą išreiškė misijos prezidentas ir generalinis direktorius Troy Vaughn.

Primename, kad legendinė Holivudo žvaigždė Kirkas Douglasas (103) mirė 2020 m. vasario 5 d. apsuptas savo artimųjų.

Žinomas aktorius, Kirko sūnus Michaelis tuo metu pasidalijo mintimis apie tėvą: „Legenda, kino aukso amžiaus aktorius, kuris buvo gerbiamas už savo žmogiškumą bei atsidavimą teisingumui. Man ir mano broliams Joeliui bei Peteriui jis buvo atsakingas tėvas, anūkams ir proanūkiams mylintis senelis, ir, žinoma, žmonai Anne – nuostabus vyras“, – tuo metu atviravo Michaelis.

Naujausi straipsniai