Sulaukęs vos 52 metų mirė teletabį Tinkį-Vinkį vaidinęs Simonas Sheltonas Barnesas

Simonas Barnesas / INSTAGRAM nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-23 20:45
Britų aktorius Simone'as Sheltonas Barnesas mirė būdamas 52-ejų, praneša naujienų portalas „People“. Geriausiai vyras žinomas dėl savo vaidmens populiariame televizijos seriale, skirtame vaikams, „Teletabiai“.

Iš pradžių žymųjį Tinkį-Vinkį vaidino Dave'as Thompsonas. Tačiau vos tik „Teletabiai“ pasirodė televizorių ekranuose, Tinkis-Vinkis sukėlė tikrą skandalą dėl to, kad su savimi nešiojosi rankinuką. Po pirmųjų laidų Dave'as paliko „Teletabius“ dėl „kūrybinės vizijos skirtumų“.

Vėliau šou prodiuseriai pareiškė, jog aktorius ne taip suprato jam skirtą vaidmenį, manydamas, jog Tinkis-Vinkis buvo gėjus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

D.Thompsoną „Teletabiuose“ pakeitė baleto šokėjas ir choreografas Simonas Sheltonas Barnesas.

Šiandien draugai ir artimieji gedėjo aktoriaus bei skyrė jam šilčiausius žodžius.

Vyro dukterėčia, aktorė Emily Atack socialiniame tinkle rašė: „Mano nuostabus dėdė Simone'as Barnesas buvo iš mūsų atimtas taip greit. Kilnus ir talentingiausias žmogus, kokį tik galima pažinoti. Bus mylimas visų, kurie jį pažinojo“, – rašė moteris.

Oficialus „Teletabių“ puslapis tviteryje taip pat pagerbė S. Barnesą: „Labai liūdna, kad aktorius Simonas Sheltonas Barnesas, kuris 90-ais vaidino Tinkį-Vinkį, taip netikėtai mirė.“

Nuo ko mirė aktorius dar nėra atskleidžiama, tačiau daugeliui jo mirtis buvo visiškai netikėta. Jis rastas gatvėje, kur prarardo sąmonę, krito ir daugiau neatsikėlė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai