Sulaukęs 41-erių mirė australų serialo „Be namų negerai“ žvaigždė Benas Unwinas

Benas Unwinas seriale „Be namų negerai“/ Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-20 20:49
Australų aktorius Benas Unwinas, Lietuvos žiūrovams geriau pažįstamas kaip Jesse McGregoras iš serialo „Be namų negerai“, rugpjūčio 14-ąją rastas negyvas.

41-erių sulaukusio vyro mirties priežastis kol kas neatskeidžiama. Tačiau viename iš pranešimų žiniasklaidai teigiama, kad jo mirtis policijai įtarimų dėl kitų asmenų pasikėsinimo į jo gyvybę nekelia, praneša BBC.

Blogą berniuką Jesse McGregorą populiariame Australijos draminiame seriale Benas Unwinas vaidino nuo 1996 iki 2000 metų ir nuo 2002 iki 2005 metų. 

Aktorius mirė dieną prieš savo gimtadienį. Rugpjūčio 15-ąją jam būtų suėję 42-eji.

1997 metais aktorius nominuotas „Logie“ apdovanojimuose kaip „Populiariausias naujasis talentas“ ir tais pačiais metais Britų nacionalinio trransliuotojo apdovanojimuose gavo  „Populiariausio naujoko“ nominaciją. 

Beno Unwino veikėjas seriale atliko ne vieną įsimintiną dialogą, kol galiausiai visiems laikams paliko žymų serialą „iškeliaudamas“ į kalėjimą.

Po savo pasirodymo „Be namų negerai“ Benas nusprendė nebetęsti aktoriaus karjeros ir sugrįžo prie teisės studijų. Vėliau dirbo teisininku Sidnėjuje. 

Naujausi straipsniai