Sulaukę žinios apie milijoną Monika Šedžiuvienė ir Audrius Janonis praneša džiugią naujieną

Monika Šedžiuvienė ir Audrius Janonis / Valdo Aglinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vos prieš mėnesį muzikinį duetą pristatę Monika Šedžiuvienė ir Audrius Janonis turi svarbią žinią visiems gerbėjams. Debiutinis atlikėjų kūrinys „Širdy tyla“ susilaukė didelio populiarumo – svetainėje „YouTube“ jis peržiūrėtas jau daugiau nei 1 milijoną kartų. Ta proga M. Šedžiuvienė ir A. Janonis įrašė dar vieną kūrinį, pavadinimu „Pėdsakai“.

Dainininkai pripažįsta – tokio milžiniško dėmesio jie nesitikėjo. „Sulaukėme daugybės teigiamų komentarų, man net vaizdo įrašus siunčia, kur vaikai šoka išgirdę mūsų dainą. To jausmo neįmanoma nupasakoti. Labai malonu, kad žmonėms patiko pirmasis kūrinys ir tikimės, kad kiti taip pat nenuvils“, - sako debiutinio kūrinio sėkme bedžiaugianti M. Šedžiuvienė.

„Mano muzikos klausytojai šią dainą jau turbūt girdėjo – ją pristačiau kiek anksčiau. Tiesa, su Monikos balsu kūrinys suskambo naujomis spalvomis“, - pasakoja dainininkas Audrius Janonis. Kūrinyje „Pėdsakai“ – gausu melancholiško teksto ir muzikos: „Tai buvo pirmoji tokio tipo autorinė daina, kurią išleidau. Anksčiau atlikdavau daug greitesnius, šokių muzikos kūrinius.“

Monika Šedžiuvienė prisipažįsta – vos išgirdus šią A. Janonio dainą, ji ją įtraukė į savo klausomiausių kūrinių grojaraštį. „Audrių pirmą kartą pamačiau televizijos laidoje, kurioje jis ir atliko šią dainą. Man ji labai patiko, namuose jos klausiau vėl ir vėl. Kai susibūrėme į duetą, nusprendžiau pasiūlyti jam „Pėdsakus“ įdainuoti kartu“, - sako ji.

Muziką naujausiai dueto dainai „Pėdsakai“, kaip ir pirmajam kūriniui „Širdy tyla“, sukūrė prodiuseris Karolis Šliažas, o teksto autorė – Vaida Kalkauskaitė. Sėkmingai debiutavę Monika Šedžiuvienė ir Audrius Janonis gerbėjams greitu metu žada pristatyti ir daugiau autorinių dainų. „Ilgai laukti tikrai nereikės“, - intriguoja naujai susibūrusi scenos pora.

Naujausias M. Šedžiuvienės ir A. Janonio kūrinys „Pėdsakai“:

Skaitykite daugiau