Sulaikytos Agnės Stumbrės buvęs vaikinas: „Ji apgaudinėjo ir fotografus“

Agnė Stumbrė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-05 15:14
Lietuvoje skandalingai pagarsėjusiai Agnei Stumbrei iškelta baudžiamoji byla, o vėliau moteris sulaikyta Anglijoje. Dėl nemokumo, sukčiavimo ir įvairiausių machinacijų kaltinama Agnė turės atsakyti už savo nusikaltimus.

Naujienų portalas LTnews.lt paviešino visą istoriją, kurioje kalbama apie stiliste save pristatančios Agnės Stumbrės nusikalstamą veiklą.

Anglijoje gyvenanti moteris 2017 metais kreipėsi į vieną vyriškį, kuris turėjo įrengti nuomojamą grožio saloną. Vyriškio darbuotojams atlikus visus darbus – moteris įsipareigojo sumokėti 25 tūkst. svarų. To ji taip ir nepadarė.

Kaip LTnews.lt pasakoja Agnę kaltinantis asmuo, ji tikino esanti patenkinta padarytais darbais ir žadėjo sumokėti, tačiau ilgainiui prasidėjo išsisukinėjimas ir bėgimas nuo atsakomybės.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vyrui neapsikentus, šis paviešino tariamos stilistės darbus ir jųdviejų susirašinėjimą viešoje erdvėje. Tada atsiliepė daugiau žmonių, nukentėjusių nuo šios moters.

Prabilo ir anksčiau su Agne romantiškus santykius palaikęs, o vėliau skandalingai juos nutraukęs grupės „Husarai“ narys Ernestas Urbonas. Jis nenustebo, kai iškilo tokie jo buvusios merginos bandymai apgauti.

Vyras portalui Žmonės.lt prisipažino, kad nenustebo nė dėl vieno į viešumą iškilusio fakto. Juolab, kad Agnė po skyrybų Ernestą reketavo, kaltino, kad jis jai skolingas 2000 eurų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Ji apgaudinėjo ir fotografus. Būdavo, pasidaro fotosesiją ir dingsta nesumokėjusi arba žada tai padaryti vėliau“, – atviravo Ernestas.

Jis tikino su šia moterimi jokių ryšių nebepalaikantis. Nuo Agnės nukentėję fotografai savo tapatybės atskleisti nepanoro.

„Spaudoje mačiau pranešimus apie jos nusikalstamą veiklą. Tai manęs nenustebino“, – kalbėjo vyras.

Primename, jog Agnė Stumbrė Lietuvoje išgarsėjo savo skandalingomis fotosesijomis, taip pat ji buvo sukūrusi merginų grupę „Dijos“. Agnė save pristatydavo kaip stilistę ir dainininkę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai