Sulaikyta „gelbėtojo“ Davido Hasselhoffo dukra: prie vairo sėdo tokia girta, kad prarado sąmonę

Suimta Davido Hasselhoffo dukra Hayley / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-16 13:42
Los Andželo policija sulaikė praeityje populiaraus serialo „Gelbėtojai“ (Baywatch) žvaigždės Davido Hasselhoffo (64) dukrą Hayley Hasselhoff (24). Mergina sulaikyta už vairavimą apsvaigus.

Pasak „Huffington Post“, praeiviai rado Hayley 4 valandą ryto. Jos automobilis stovėjo važiuojamoje kelio dalyje. Mergina buvo praradusi sąmonę, jos koja buvo padėta ant stabdžių pedalo.

Susirūpinę žmonės paskambino trumpuoju pagalbos numeriu. Atvykę policijos pareigūnai pažadino Hayley. Kai paaiškėjo, kad mergina apsvaigusi, pareigūnai tučtuojau ją sulaikė ir išvežė į ligoninę.

Kai medikai ją išleido, H. Hasselhoff buvo pristatyta į artimiausią areštinę. Tiesa, čia ji išbuvo neilgai. 6:30 buvo sumokėtas 5 tūkst. JAV dolerių užstatas ir Hayley vėl mėgavosi laisve. Birželio 7 d. jos laukia teismas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tuo metu, kai plius dydžio modeliu dirbanti Hayley turėjo nemalonumų su policija, jos tėvas Davidas mėgavosi saule Majamyje. Kartu su mylimąja Hayley Roberts aktorius ištisas dienas praleido prie baseino.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Hayley nėra pirmoji Hasselhoff, turinti problemų dėl alkoholio. Davidas ilgus metus sirgo alkoholizmu. 2007 metais buvo paviešintas vaizdo įrašas, kuriame matyti ant žemės besivoliojantis, mėsainį valgantis D. Hasselhoffas. Aktorių filmavo viena iš jo dukrų, kuri tuomet liepė tėvui nustoti gerti, kitaip jis praras darbą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai