Šukuosenų tendencijos: kas šiemet madingiausia?

Bella Hadid / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-23 08:46
Tiek mados, tiek grožio srityje šie metai labai dėkingi – madinga daug dalykų, ir visiškai priešingų, todėl nesunkiai galima atrasti savo stilių ar sau tinkančią šukuoseną. Būti individualiai, bet kartu išlikti madingai. Tad apžiūrėkime, kokią naują šukuoseną ar plaukų dažymą šiemet galima išmėginti?

Juodi kaspinai

Juos matėme ant garsių mados namų, tokių kaip „Marchesa“, „Tory Burch“, podiumų. Taip pat – ir ant raudonojo kilimo ar tiesiog gatvėje. Su kaspinais galima prigalvoti įvairių variantų – susirišti kasą; surišti arklio uodegą – aukštai arba žemai, standžiai arba laisvai; apsirišti galvą. Rinkitės ploną ilgą šilkinį arba platesnį aksominį kaspiną ir duokite laisvės vaizduotei! Mergaitiška ir šiuolaikiška.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Natūralios garbanos

Jei jūsų plaukai garbanojasi, ne kovokite su tuo, o pabrėžkite! Naudokite plaukų priežiūros priemones, paryškinančias garbanas ir suteikiančias joms tekstūros. O jeigu nemėgstate išsipūtusių plaukų, naudokite glotninantį serumą ir formuokite garbanas rankomis.

Atkreipkite dėmesį, kad net žvaigždės (bent kartais) nustoja kovoti su gamta ir leidžia garbanoms suktis, kaip joms norisi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Itin trumpi plaukai

Ypač – nušviesinti iki platininio atspalvio, nes šviesūs plaukai asocijuojasi su lengvumu ir sušvelnina įvaizdį. Paryškinus akis ar lūpas, pritaikius atitinkamą aprangą, trumpas kirpimas gali atrodyti labai moteriškas. O ir išmėginti naują spalvą nebaisu, nes, jei netiktų, labai greitai galima nukirpti ataugusius dažytus plaukus.

Tokia šukuosena tinka mėgstančioms išskirti iš minios. Ją per paskutinius kelerius metus išmėgino gausybė žinomų moterų. Svarbiausia – nepamiršti, kad ir tokius trumpus plaukus reikia lepinti balzamais bei kaukėmis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Modernus Bob

Daug metų šis kirpimas – mados viršūnė. Tinka daugumai moterų, atrodo gundančiai, moteriškai. Tik dabar jis – modernesnis, plaukai priekyje dar ilgesni, o nugaroje – dar trumpesni. Taip galima kirpti ir banguotus plaukus, o, atradus gerą specialistą, – ir garbanotus.

Vienintelis minusas – ne visoms moterims plaukai priekyje atauga iki reikiamo ilgio, nes iš prigimties jie priekyje auga silpnesni.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Kirpčiai

Tokie, kokius nešiojo aktorė Brigitte Bardot. T. y. krentantys ant antakių ir viduryje praskirti bei prasklaidyti. Tokius prireikus patogu permesti ant šono, atšukuoti atgal ar greitai atsiauginti. Kirpčiai tinka visoms, tereikia atsižvelgti į savo veido formą. Tokie labiausiai tinka pailgo ir ovalaus veido savininkėms.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Balayage

Ši plaukų dažymo technika atrodo natūraliai – tarsi saulės blyksniai žaistų plaukuose. Dėl nevienodos plaukų spalvos šukuosena atrodo vešlesnė, o įvaizdis – švelnus ir nerūpestingas. Balayage principas – įmaišyti sruogelių į visą šukuoseną arba galus, neliečiant šaknų. Sruogelės dažymui parenkamos laisvai. Populiariausias – tigro akies (toks akmuo) efektas.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Ištobulintos kasos

Įmantrios kasos – sakysite, nieko nauja? Na, jos vis dar ant bangos, tik šiuolaikiškai romantiškos: lengvos, laisvos, t. y. lyg ne visai išbaigtos. Pinant tokią kasą, saikingai galima naudoti plaukų serumo – tuomet jos atrodys minkštesnės ir spindės.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai