Šukuosenų su kirpčiukais inspiracijos

Bella Hadid / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-13 09:00
Sakoma, kad nėra veido, kuriam netiktų kirpčiai. Visa paslaptis – atsižvelgti į veido formą. Juo labiau kad kirpčius galima pasiauginti, permesti ant šono ir šukuosena atrodys visiškai naujai. Pastarąjį variantą ypač dažnai renkasi žinomos moterys, nes paauginti kirpčiai gerai atrodo tiek su kuodu, tiek susirišus plaukus, tiek palikus juos palaidus. Apžiūrėkime?

Kvadratiniam veidui tinka kirpčiukai, kurie baigiasi iškart po antakiais, priekyje išsklaidyti, o šonuose truputį ilgesni ir „sunkesni“. Svarbiausia – neuždengti akių. Toks kirpimas sušvelnina kampuotas veido formas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Širdelės formos veidui reikėtų koncentruoti dėmesį į akis. Tad kirpčiai gali būti paauginti ir perskirti ant šono arba prasklaidyti, viršugalvis turi būti „sunkesnis“, kad užmaskuotų plačią kaktą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ovaliam veidui tinka beveik bet kokia šukuosena. Jei galvojate apie kirpčius, geriausias įspūdis turbūt būtų, jei rinktumėtės „lengvesnius“ (kad persimatytų kakta), vienodo ilgio, užsibaigiančius po antakiais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei veidas pailgas, kakta aukšta, kirpčiai gali puikiai tai paslėpti. Nusikirpkite ilgesnius kirpčius ir perskirkite – sušukuokite į šonus. Nereikia griežtų formų, kirpčiai turi lengvai kristi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei jūsų veidas apvalus, venkite kirpčiukų, kurie dar labiau jį suapvalintų. Rinkitės griežtesnės formos, storesnius kirpčius. Geriausias ilgis – virš antakių. Kitas variantas – atauginti ir ant šono permesti kirpčiai. Tai vizualiai prailgins veidą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai