Šukuosenos vos per 5 minutes!

Mergina su kasa / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-01 15:00
Skubate į pasimatymą ar tiesiog išgerti kavos puodelį su drauge? Kaip visada, norite gražiai atrodyti, tačiau laiko šukuosenai visai nėra... Nerimauti nėra dėl ko, nes siūlome susišukuoti vos per kelias minutes. Tai tikrai įmanoma.

Trumpi plaukai

Trumpi plaukai – šaunu, nes juos galima greitai ir nesudėtingai sušukuoti. Ir visai nemanykite, kad puikių šukuosenų galima padaryti tik ilgaplaukėms. Šiame vaizdelyje pavyzdžiai, kaip stilingai plaukus puošti trumpaplaukėms – išbandykite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite ilgų plaukų? Prisiminkite auksines grožio taisykles

Vidutinio ilgio plaukai

Jūs tikriausiai nerimaujate, kad neturite pakankamai ilgų plaukų, kad būtų galima sukurti kažką gražaus. Tačiau vidutinio ilgio plaukai – pats tas pačioms įvairiausioms šukuosenoms: ir kuodui, ir kasai, ir daugiau fantazijos reikalaujančiai šukuosenai. Mokykitės!

Ilgi plaukai

Nors daugelis mano, kad iš ilgų plaukų galima daryti, ką tik nori, jūs giliai atsidūstate. Tik jūs žinote, kiek laiko užima juos išplauti, išdžiovinti, o jau apie šukuoseną nenorite net pagalvoti. Nenusiminkite – šukuosenų, kurias padaryti užtruks vos 5 minutes, yra ir jums!

TAIP PAT SKAITYKITE: 12 naudingiausių aliejų plaukams

Ji24.lt

Naujausi straipsniai