Šukuosenos idėja – pašėlę kuodukai

„Anna Sui“ ruduo/žiema'17 / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-14 09:12
Susukti kuodukai, dar vadinami ragiukais, seniai nebekelia mokinukės ar geros mergaitės asociacijų. Tai – žaismingos ir valiūkiškos jaunos moters šukuosena. Apie ją mums priminė ką tik pristatyta ir Elsos Schiaparelli įkvėpta „Anna Sui“ rudens / žiemos kolekcija.

Šis įvaizdis įdomus tuo, kad kuodukai sąmoningai neišbaigti – jie nėra preciziškai susukti, netgi atvirkščiai, plaukų sruogos paveltos ir paskubomis iš jų susukti ragiukai, paliekant vieną kitą išsikišusią sruogelę. Likę plaukai palaidi, lengvai banguoti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šios šukuosenos įkvėptos penktojo dešimtmečio, tačiau jos sumodernintos. Garsus plaukų stilistas Garrenas norėjo ekscentriško tvisto įvaizdžio. Pridėjus electric makiažą išėjo magiškas rezultatas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kaip pasakojo šukuosenų autorius, tokiai blizgiai ir minkštai plaukų tekstūrai buvo naudota gausybė „R+Co“ priemonių.

Pirmiausia plaukai buvo džiovinami džiovintuvu ir šukuojami apvaliu šepečiu. Tuomet – susukti stambiais suktukais, apipurkšti fiksuojančiu laku ir šiek tiek palaikyti. Išleidus suktukus, plaukai viršuje priekyje pavelti ir ties viduriu perskirtas skyrimas. Būsimi kuodukai lengvai papurkšti plaukus minkštinančiu purškikliu. Tuomet buvo suformuoti du kaspinukus primenantys kuodukai. Galiausiai jie papurkšti lankstumo suteikiančiu plaukų laku, o likę plaukai – blizgesio suteikiančia ir tekstūrą pabrėžiančia priemone.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai