Šukuoseną pakeitusi Atlanta vyko ieškoti rudens akcentų: „Šiais metais jis bus ypač gražus“

Elena Puidokaitė-Atlanta ir Agnė Zokaitė-Stakauskienė / Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-24 08:39
Ketvirtadienio vakarą sostinės senamiestyje suknelių kūrėja Agnė Zokaitė-Stakauskienė pakvietė moteris į naujos studijos „Luka Flores“ atidarymą. Pasveikinti verslininkės atvyko ir dainininkė Elena Puidokaitė-Atlanta.

„Mėgstu ir vertinu patogumą, bet manau, kad galėčiau ir dažniau apsivilkti suknelę. Artėjant rudeniui buvo įdomu ateiti ir pasižvalgyti naujame „Luka Flores“ suknelių salone, pasižiūrėti, koks stilius šiuo metu vyrauja mieste. Vasara, greitis, kelionės – norisi patogumo, bet kai grįžti į miestą artėjant rudeniui, kuris neabejoju, šiais metais bus ypač gražus, norisi tinkamo drabužio – akcento. Dažniau renkuosi sportinio stiliaus rūbus. Pamenu, kai koncertuodavau, nulipusi nuo scenos iš karto persirengdavau judesių nevaržančius drabužius“, – pasakojo Atlanta.

„Luka Flores“ suknelių salono atidarymas / Gedmanto Kropio nuotr.
„Luka Flores“ suknelių salono atidarymas / Gedmanto Kropio nuotr.

Moteris neslepia ypač mėgstanti masyvius aksesuarus: „Rinkdamasi drabužius parduotuvėse gana ilgai svarstau ką turėčiau įsigyti, todėl labai smagu apsipirkinėti su drauge, kuri padeda apsispręsti. Mėgstu ir aksesuarus ypač didelius ir masyvius auskarus, todėl kai yra proga, niekada nepraleidžiu jų įsigyti, o šiandien išsirinkau netgi dvi „Luka Flores“ sukneles, labai palaikau lietuvių kūrybą“.

„Luka Flores“ suknelių salono atidarymas / Gedmanto Kropio nuotr.
„Luka Flores“ suknelių salono atidarymas / Gedmanto Kropio nuotr.

Patogiems ir judesių nevaržantiems drabužiams pirmenybę teikia ir „Luka Flores“ salono įkūrėjos draugė Lina Markevičiūtė: „Labai mėgstu laisvalaikio, patogų stilių. Man patogumas – prioritetas, bet jei galiu puoštis, visada pasinaudoju proga. Mėgstu minimalistinį stilių, todėl vengiu nešioti aksesuarus“.

Naujos suknelių studijos atidaryme kiekviena moteris galėjo pasimatuoti bei įsigyti naujos rudens/žiemos kolekcijos sukneles. „Nesinorėjo vaikytis vienadienės mados, nesinorėjo ir kurti tik vienai progai skirto drabužio, todėl visos suknelės, pakeitus avalynę ir aksesuarus, gali būti dėvimos bet kokiai progai. Kaip išskirtinumą galėčiau paminėti gaivias suknelių spalvas ir gėlių raštus, kurie dominuoja šioje rudens/žiemos kolekcijoje. Manau nereikia bijoti savo garderobe spalvų“, – duodama interviu Žmonės.lt naujienų portalui pasakojo salono „Luka Flores“ įkūrėja Agnė Agnė Zokaitė-Stakauskienė. 

Naujausi straipsniai