Suknelė, populiari instagrame: arba labai patinka, arba visai ne

„Sleeper“ suknelė / Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-24 15:01
Nors vasara jau baigiasi, užsienietės madistės vis dar noriai perka vasarines sukneles. Dabar „ant bangos“ – 250 dolerių kainuojanti „Sleeper“ lininė ilga suknelė „Loungewear“. Bent jau – socialiniuose tinkluose, ypač instagrame.

Vienoms ji atrodo labai miela ir romantiška, o kitos internautės nesidrovi jos pavadinti didele ryškia palapine. Juolab kad suknelė – lininė, o linas linkęs labai glamžytis ir apskritai jį prižiūrėti sunku. Tiesa, teigiama, kad ši suknelė nėra tokia glamži, ji lengva ir patogi – skirta pliažui, laisvalaikiui ar tiesiog vilkėti namie.

I changed

A post shared by Leandra (Medine) Cohen (@leandramcohen) on

Ją, kaip stilingą ir patogią, renkasi tokios madistės kaip rašytoja, tinklaraštininkė Leandra Medine ar aksesuarų kūrėja Aurora James.

Have dreams ... rg @garypeppergirl @daily_sleeper #sleepermuse #4951fashion

A post shared by 4951 Fashion Agency (@4951fashion) on

Kai kurie užsienio portalai šią suknelę vadina 2017-ųjų fenomenu ir prilygina su prieš dvejus metus pasirodžiusia mėlyna su juodais dryžiais suknele (kurią kai kurie matė kaip baltą su auksiniais dryžiais, ir visas internetas ūžė nuo diskusijų, kokios gi ji spalvos) – esą tokios reakcijos suknelė sulaukia.

#sleepermuse @aurorajames is wearing Baked Milk Loungewear Dress ????

A post shared by Sleeper (@daily_sleeper) on

Elaima.lt

Naujausi straipsniai