Suki Waterhouse kasdien stebina skirtingais įvaizdžiais

Suki Waterhouse / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-11 21:41
Ji atsidūrė visuomenės dėmesio centre dėl trumpalaikio romano su Bradley Cooperiu. Žinoma, nėra sudėtinga išgarsėti tokiu būdu. Kur kas didesnis iššūkis – išlaikyti susidomėjimą ir po ketverių metų, rašo žurnalas, skirtas Jungtinės Karalystės lietuviams, „Žmonės UK“. O aktorei, modeliui ir „Salvatore Ferragamo“ mūzai Suki WATERHOUSE (26) tai padaryti sekasi be didesnių pastangų. Tarytum chameleonas nuolat besimainanti gražuolė intriguoja gerbėjus: ką ji darys toliau?

Emocingos žvaigždutės elgesį, kaip ir jos aprangą, nuspėti sunku. Vaikystėje vien kelnes mūvėjusi ir po medžius su berniūkščiais besikarsčiusi Waterhouse ir šiandien mėgsta patogią, laisvai judėti leidžiančią aprangą. Todėl nieko nestebina faktas, kad į maisto prekių parduotuvę ji nesidrovi eiti su treningais. Gatvė – ne podiumas, tad kam apsisunkinti?

Suki Waterhouse / „Scanpix“ nuotr.
Suki Waterhouse / „Scanpix“ nuotr.

Visai kas kita, kai Suki išlekia pasilinksminti su draugais (jos geriausios bičiulės – britų superžvaigždės Cara Delevingne ir Georgia May Jagger). Jai nepatinka žaisti saugiai, todėl vieną dieną Suki gali būti penktojo dešimtmečio dama, kitą – bohemos atstovė, o trečią – seksuali vakarėlių deivė. Gražuolei patinka derinti nesuderinamus dalykus, ieškoti dėmesį atkreipiančių aksesuarų Londono sendaikčių turguose.

Suki Waterhouse / „Scanpix“ nuotr.
Suki Waterhouse / „Scanpix“ nuotr.

Tokie eksperimentai neretai būna pašlovinti, bet kartais – ir išjuokti. Tačiau nemanykite, kad Suki nežino retkarčiais prašaunanti pro šalį: „Manau, stiliaus klaidos yra privalomos – juk šitaip mokaisi. Kartais atsiverčiu savo kelių mėnesių senumo nuotraukas ir matau, kad kai kurie įvaizdžiai buvo geri, kai kurie – ne. Svarbiausia, kad nesiliauju bandžiusi.“

Suki Waterhouse / „Scanpix“ nuotr.
Suki Waterhouse / „Scanpix“ nuotr.
Bandymų kupiname Waterhouse įvaizdyje nekinta tik du dalykai: katės akių makiažas ir įspūdingi lauko drabužiai. Niekas taip nemoka įdarbinti paltų, kaip ji. Suki požiūriu, tai yra kur kas daugiau nei tik šilumą palaikantys drabužiai. Tai meno kūriniai, galintys puošti net labiau nei garsiausių dizainerių suknelės. Tad jau netrukus Suki džiugins gerbėjų akis naujais kailiniais, nes, kaip sako „Sostų karų“ herojai Starkai, winter is coming..
Žurnalas „Žmonės UK“ žengia dar arčiau jūsų. Nuo šiol „Žmonės UK“ galite prenumeruoti sau ir savo artimiesiems Jungtinėje Karalystėje. Pasinaudokite galimybe gauti naujausią žurnalą tiesiai į namus. Daugiau informacijos rasite www.zmones.uk.
Žmonės UK

Naujausi straipsniai