Sukaktis: Tautvydas Sabonis su žmona Paulina Olivia popierines vestuves nusprendė paminėti Portugalijoje

Jaunųjų vestuvėms dirigavo Radistai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-19 19:37
Praeitų metų birželį legendinio krepšininko Arvydo Sabonio sūnus Tautvydas Sabonis (26) vedė savo išrinktąją Pauliną Olivią Frukacz (28). Ceremonija buvo surengta šeimai priklausančiame viešbutyje „Pušų paunksnėje“.

Jauna šeima, panašu, medų kopinėja iki šiol – popierines vestuvių sukaktuves jaunevedžiai nusprendė paminėti išsiruošdami į egzotiškąją Portugalijos salą Madeirą. Socialinio tinklo paskyroje legendinio krepšininko sūnus pasidalijo linksma kelionės akimirka su žmona.

„Vienerių metų sukaktis“, – rašė jis.

One Year Anniversary ❤️ @paulinasabonis

A post shared by Tautvydas Sabonis (@tsabonis22) on

Tautvydo ir Paulinos Olivios vestuvės vyko Palangoje. Šventė buvo krupščiai slepiama. Aplinkiniai viešbučio gyventojai buvo iš anksto įspėti, kad nebandytų fotografuoti viešbučio teritorijos iš savo namų balkonų ar stogų, šiukštu neįsileisti fotografų.

Tautvydas – antras iš keturių Arvydo ir Ingridos Sabonių vaikų. Nusekęs tėvo pėdomis į krepšinį Tautvydas yra tapęs jaunučių, jaunių Europos čempionu, gali didžiuotis ir pasaulio čempiono titulu.

Jo mylimoji – lenkų kilmės kanadietė Paulina Olivia Frukacz. Jaunuoliai bendravo nuo 2011 metų. Ji yra baigusi Mados pardavimų planavimo ir rinkodaros bakalauro studijas Majamyje. Ispanijoje Paulina dirbo baldų kompanijoje, be to, kūrė papuošalus ir pardavinėjo savo įsteigtoje internetinėje parduotuvėje „Olivia 1990“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai