Sujudimas tarptautiniame grožio konkurse: ukrainietę ir rusę bandyta apgyvendinti kartu

Jekaterina Astašenkova ir Olga Vasyliv / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šių metų „Mis Ukraina“ Olga Vasyliv išvyko į Balį atstovauti šaliai grožio konkurse „Miss Grand International“. Visgi čia neapsieita be nesklandumų. Renginio organizatoriai Olgą norėjo apgyvendinti tame pačiame viešbučio kambaryje su „Mis Rusija“ Jekaterina Astašenkova. Tai sužinojusi Olga netylėjo. Ji pademonstravo aiškią poziciją.

Balyje vykstančio grožio konkurso „Miss Grand International“ kambariokių sąrašas buvo paskelbtas pirmadienį, per tiesioginę „Facebook“ transliaciją renginio paskyroje.

Ironiška, kad 2022 m. konkurso kampanijos pavadinimas yra „Stop karui ir smurtui“, tačiau Ukrainos atstovę Olgą Vasyliv ir Rusijai atstovaujančią Jekateriną Astašenkovą organizatoriai nusprendė apgyvendinti viename kambaryje, rašo „Daily Star“.

22-ejų fitneso trenerė iš Ukrainos tai sužinojusi įsiuto. Ji pasipiktino kultūriniu nejautrumu, dėl kurio jai buvo liepta susidraugauti su žmogumi, atstovaujančiu šaliai, kuri didžiąją šių metų dalį praleido naikindama jos tėvynės žmones ir miestus.

Olga Vasyliv / Asmeninio albumo nuotr.

Olga nepritarė minčiai, kad „grožis yra už politikos ribų“, ir pareikalavo, kad būtų apgyvendinta atskirai nuo Rusijos atstovės.

Apie bandymą ją suvesti su „konkurente iš šalies teroristės“ O.Vasyliv pasisakė ir antradienį savo instagramo paskyroje, pabrėždama, kad šioje istorijoje turi aiškią poziciją.

„Šiandien mano istorija tokia: visą laiką esu ilgame kelyje į konkursą „Miss Grand International“, kuriame mano pagrindinis tikslas, paskirtis ir misija yra papasakoti pasauliui apie savo šalį, apie mūsų ukrainietišką dvasią, apie mūsų grožį, apie mūsų stiprybę ir apie tai, ką dabar išgyvename.

Gavau laišką, kuris man sukėlė pykčio ir skausmo jausmus – mano paskirta kambario draugė bus konkurentė iš šalies teroristės, iš šalies, kuri prarado bet kokius įstatymus ir tvarką, iš šalies despotės, iš šlykščios ir apgaulingos dėmės ant mūsų gražiosios planetos kūno, iš ruzzijos.

Mielas Nawat Itsaragrisil („Miss Grand International“ prezidentas – red. past.), patikėkite, aš taip pat esu už taiką, už meilę, draugystę ir palaikymą, bet ne tiems, kuriems negaliu atleisti. Ne tiems, kurie kankina mano brolius ir seseris.

Ne tiems, kurie atėmė tiek daug ukrainiečių gyvybių. Aš esu svarbi! Mano nuomonė yra svarbi! Mano jausmai yra svarbūs, ir mano Ukraina yra svarbi! Šlovė Ukrainai“ , – rašė „Miss Grand Ukraina“ Olga.

Netrukus šia tema pasisakė ir Rusijos atstovė J.Astašenkova. Instagrame ji aiškino, kad tiki taika, ir teigė turinti ukrainietiškų šaknų.

„Savo šeimoje aš esu pirmasis žmogus, gimęs Rusijoje, visi kiti – iš Ukrainos! Ši situacija man labai įtempta... ir tikiuosi, kad mano balsas bus išgirstas konkurse! Aš esu prieš neapykantą! Aš už draugystę, už meilę, už taiką pasaulyje ir pagalbą vieni kitiems“, – aiškino Jekaterina.

Pasak unian.net, Ukrainos nacionalinio grožio konkurso prezidentė Natalija Kovaleva įsitikinusi, kad organizatoriai specialiai suvedė dalyves iš Ukrainos ir Rusijos.

Galiausiai ukainietė trečiadienį padėkojo savo instagramo sekėjams už palaikymą, ir patvirtino, kad jai pavyko išsikovoti atskirą kambarį viešbutyje.

„Aš nesiruošiu sustoti“, – pridūrė Olga.

Kaip rašo unian.net, O.Vasyliv dabar netgi perkelta atskirai nuo kitų dalyvių – jai kambarys suteiktas netoliese esančiame kitame viešbutyje. Tuo metu Rusijos atstovė apgyvendinta su mergina iš Bolivijos.

„Viešbučio registratūroje dar kartą pasitikslinau: ar žinote mano padėtį? Taip, taip. Bet įėjusi į kambarį pamačiau, kad ten yra ta mergina... Taigi grįžau į registratūrą, įtikinamiau paaiškinau situaciją ir jie mane perkėlė“, – TSN pasakojo O.Vasyliv.

Skaitykite daugiau