Sugrįžusio iš kosmoso J.Bezoso išskėstomis rankomis laukė mylimoji: milijardierius skyrė jautrius žodžius

Jeffas Bezosas ir Lauren Sanchez / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-21 18:21
Antradienį JAV bendrovės „Blue Origin“ sukurta raketa kartu su įmonės įkūrėju milijardieriumi Jeffu Bezosu (57) atliko sėkmingą pirmąjį pilotuojamą skrydį. Po šio reikšmingo įvykio, verslininkas skyrė jautrius žodžius jį pasitikusiai mylimajai Lauren Sanchez (51) ir artimiesiems.

Po sėkmingo skrydžio į kosmosą Jeffo Bezoso ir įgulos Žemėje laukė  didžiulė palaikymo komanda, kuri sveikino sugrįžus namo. Vykusios transliacijos metu matyti, kad išlipęs iš raketos pirmiausia milijardierius puolė prie savo mylimosios Lauren Sanchez, kuri jo laukė išskėstomis rankomis. Kartu su ja, J.Bezosą pasitiko ir jo vaikai bei tėvai.

Jeffas Bezosas ir Lauren Sanchez / Scanpix nuotr
Jeffas Bezosas ir Lauren Sanchez / Scanpix nuotr
Lauren Sanchez / Scanpix nuotr
Lauren Sanchez / Scanpix nuotr

Pasveikinusi mylimąjį, L.Sanchez taip pat puolė sveikinti ir 18-mečio Oliverio Daemeno, jauniausio žmogaus, kada nors pakilusio į kosmosą, bei 82-ejų Wally Funk, kuri yra vyriausia astronautė, lakūnė rekordininkė.

Apie sėkmingą skrydį J.Bezosas pasisakė spaudos konferencijos metu ir pasinaudodamas proga skyrė jautrius žodžius savo artimiesiems.

Jeffas Bezosas / Scanpix nuotr
Jeffas Bezosas / Scanpix nuotr

„Artimieji džiaugėsi mus matydami. Tai geras ženklas. Aš pats labai nesijaudinau, bet mano artimieji dėl kiek nerimavo. Buvo išties miela, kai nusileidus jie mane apkabino, ypač mano vaikai, Lauren, mano mama ir tėtis ir iš tiesų visi jūs, brangieji. Čia taip pat buvo ir būrys artimų draugų. Tai padėjo man suvokti, kaip smarkiai jus visus myliu ir koks esu mylimas“, – po skrydžio sakė milijardierius.

Žmonės.lt primena, kad šis skrydis yra dar vienas itin svarbus momentas besirandančiai kosminio turizmo pramonei, turinčiai atverti galimybę elitiniams turistams aplankyti beorę erdvę.

Skrydžio data sutapo su 52-osiomis pirmojo JAV astronautų nusileidimo Mėnulyje metinėmis.

Naujausi straipsniai